Povezane vesti

Do juče u Partizanu, sad se sprema za gol Realu!

Do juče u Partizanu, sad se sprema za gol Realu!

Sportske.net 12.07.2022
Mladi napadač Partizana Marko Milovanović oprostio se od kluba iz Humske u kom je stasao kroz mlađe kategorije. Iako je još tinejdžer, došlo je vreme za nove izazove, a njegova naredna stanica u karijeri biće španska Almerija koja je u prošloj… »
Veliki Partizanov posao, napadač dao reč: ''Ljubav važnija od svih materijalnih dobara!''

Veliki Partizanov posao, napadač dao reč: ''Ljubav važnija od svih materijalnih dobara!''

Sportske.net 12.07.2022
Partizan je odlično startovao u novoj sezoni, crno-beli su u Ivanjici savladali ekipu Javor Matisa sa 4:0, a prvi utisak o dosadašnjim pojačanjima je vrlo povoljan, pa novi trener Ilija Stolica može da bude veoma zadovoljan. Tek treba da debituje i… »
Oproštaj Marka Milovanovića od Partizana: "Vi ste avangarda i razumete vreme u kojem se nalazimo"

Oproštaj Marka Milovanovića od Partizana: "Vi ste avangarda i razumete vreme u kojem se nalazimo"

Sportske.net 12.07.2022
Srpski napadač Marko Milovanović od juče je i zvanično novi fudbaler Almerije, a nakon što je napustio Partizan gde je proveo čitavo detinjstvo, odlučio je da se oprosti porukom. Crno-beli će prihodovati 3.500.000 evra uz još 1.500.000 na ime… »
"Navijači Partizana su avangarda": Fudbaler se emotivno oprostio od crno-belih nakon 11 godina u klubu

"Navijači Partizana su avangarda": Fudbaler se emotivno oprostio od crno-belih nakon 11 godina u klubu

Večernje novosti 12.07.2022
DOSKORAŠNJI fudbaler Partizana Marko Milovanović izjavio je da mu je čast i zadovoljstvo što nastavlja karijeru u španskoj Almeriji, a da će Partizan ostati njegova kuća. FOTO: FK Partizan Milovanović (18) je potpisao ugovor sa Almerijom do juna… »
Milovanović se oprostio od crno-belih: ‘Partizan je moja druga kuća, hvala navijačima!’

Milovanović se oprostio od crno-belih: ‘Partizan je moja druga kuća, hvala navijačima!’

Hot sport 12.07.2022
Mladi fudbaler se oprostio od crno-belih. Marko Milovanović je napustio Partizan i potpisao ugovor sa španskom Almerijom. Fudbaler je juče prošao medicinske preglede i stavio paraf na šestogodišnji ugovor, a na ime obeštećenja crno-beli će dobiti… »
Emotivni oproštaj Milovanovića: „Grobari“ su avangarda, nek navijaju još jače

Emotivni oproštaj Milovanovića: „Grobari“ su avangarda, nek navijaju još jače

Nova 12.07.2022
Mladi fudbaler crno-belih poslao oproštajnu poruku navijačima i ljudima u klubu. Talentovani napadač Mako Milovanović postao je igrač španske Almerije tek nakon što se afirmisao u dresu Partizana. Za kratko vreme, Milovanović je svojim golovima i… »
Grobari, vi ste avangarda i razumete vreme u kom se nalazimo: Marezi se oprostio pismom - "Ostavio sam trag u Partizanu"

Grobari, vi ste avangarda i razumete vreme u kom se nalazimo: Marezi se oprostio pismom - "Ostavio sam trag u Partizanu"

Mondo 12.07.2022
Marko Milovanović se obratio javnosti nakon što je kompletirao transfer iz Partizana u špansku Almeriju. Marko Milovanović se obratio javnosti nakon što je kompletirao transfer iz Partizana u špansku Almeriju. Marko Milovanović je novi fudbaler… »
Oproštaj Milovanovića: Partizan ostaje moja kuća

Oproštaj Milovanovića: Partizan ostaje moja kuća

Sport klub 12.07.2022
Mladi napadač Marko Milovanović napustio je Partizan i pojačao špansku Almeriju, a od svog dosadašnjeg kluba oprostio se pismom koje je objavljeno na zvaničnom sajtu. „Veći deo svog života, više od jedanaest godina, od svoje sedme godine… »
Partizan potvrdio prelazak Milovanovića u Almeriju

Partizan potvrdio prelazak Milovanovića u Almeriju

Sport klub 12.07.2022
Srpski fudbaler i dosadašnji igrač Partizana Marko Milovanović novi je igrač španske Almerije, objavili su crno-beli. „Fudbalski klub Partizan zvanično obaveštava javnost da je danas, izmedju našeg kluba i Almerija zaključen ugovor o transferu… »
Partizan potvrdio prelazak Milovanovića u Almeriju

Partizan potvrdio prelazak Milovanovića u Almeriju

N1 Info 12.07.2022
Srpski fudbaler i dosadašnji igrač Partizana Marko Milovanović novi je igrač španske Almerije, objavili su crno-beli. „Fudbalski klub Partizan zvanično obaveštava javnost da je danas, izmedju našeg kluba i Almerija zaključen ugovor o transferu… »

Vesti dana »