Povezane vesti

Direktor Australijan opena: U kontaktu sam sa Novakom, ali ne odlučujem da li će moći da igra u Malburnu

Direktor Australijan opena: U kontaktu sam sa Novakom, ali ne odlučujem da li će moći da igra u Malburnu

Danas 12.07.2022
Osvajanjem Vimbldona, Novak Đoković se teniski revitalizovao u meri da je njegova nepobedivost na Centralnom terenu postala tema broj jedan u svetskim okvirima. I dok se uveliko priča o tome da li će moći da grend slem misiju nastavi na US openu… »
Direktor AO za SK: Novak? Nije moja odluka, ali…

Direktor AO za SK: Novak? Nije moja odluka, ali…

Sport klub 12.07.2022
Direktor Australijan opena Kreg Tajli kaže za Sport klub da nije na njemu da donese odluku hoće li Novak Đoković moći da nastupi sledeće godine u Melburnu. Zbog deportacije ove godine, Novak je dobio tri godine zabrane nedolaska u Australiju, ali… »
Novaku će biti odobreno da učestvuje na Australijan openu 2023. godine: Novi premijer ukida Đokoviću zabranu

Novaku će biti odobreno da učestvuje na Australijan openu 2023. godine: Novi premijer ukida Đokoviću zabranu

Vesti online 12.07.2022
Samo dan nakon osvajanja sedmog Vimbldona i 21. grend slem titule iz Velike Britanije stiže još sjajnih vesti za Novaka Đokovića – srpskom teniseru će biti dozvoljeno da učestvuje na narednom Australijan openu. Tu informaciju donosi “Dejli… »
Đoković bi mogao da igra na Australijan openu?

Đoković bi mogao da igra na Australijan openu?

Dnevnik 12.07.2022
LONDON: Vlada novog australijskog premijera Entonija Albanezea mogla bi da dozvoli najboljem srpskom teniseru Novaku Đokoviću da zaigra na Australijan openu, koji će biti održan od 16. do 29. januara naredne godine, prenosi britanski "Dejli mejl"… »
Australija ukida zabranu Đokoviću? Novi premijer strastveni ljubitelj tenisa - ne želi turnir bez Srbina

Australija ukida zabranu Đokoviću? Novi premijer strastveni ljubitelj tenisa - ne želi turnir bez Srbina

Večernje novosti 12.07.2022
PREMA pisanju „Dejli mejla“, Novak Đoković moći će da igra na narednom Australijan openu jer će Entoni Albanez, novi premijer, prema pisanju medija, ukinuti trogodišnju zabranu ulaska u zemlju srpskom asu. Tanjug/AP Nakon vesti da je Australija… »
Novi premijer Australije će pustiti Novaka, Đoković ide po desetu titulu

Novi premijer Australije će pustiti Novaka, Đoković ide po desetu titulu

Nova 12.07.2022
Novi premijer obožava tenis. Sve je izvesnije da će Novak Đoković dobiti šansu da po deseti put napadne pehar u Australiji. Kako prenose svetski mediji, novi premijer Australije Entoni Albaneze veliki je ljubitelj tenisa i velika je verovatnoća da… »
Kakva vest - Novak ide na Australijan open! Novi premijer ukida zabranu i daje Đokoviću šansu da stigne Nadala!

Kakva vest - Novak ide na Australijan open! Novi premijer ukida zabranu i daje Đokoviću šansu da stigne Nadala!

Mondo 12.07.2022
Premijer Australije Entoni Albaneze je veliki fan tenisa i izvesno je da će odluka njegove administracije doneti Novaku Đokoviću da se bori za 10. trofej u Melburnu! Premijer Australije Entoni Albaneze je veliki fan tenisa i izvesno je da će odluka… »

Vesti dana »