Povezane vesti

Kirjos: ''Gde je moja večera!?'' Novak ima savršen odgovor!

Kirjos: ''Gde je moja večera!?'' Novak ima savršen odgovor!

Sportske.net 12.07.2022
Dugo je Nik Kirjos bez pravog razloga prozivao Novaka Đokovića u medijima i na društvenim mrežama, ali sve se promenilo od Australijan opena, kada je upravo Kirjos bio jedan od retkih koji je javno pružio podršku Novaku u teškim trenucima za našeg… »
Novak igra u SAD? Đoković Kirjosu: Plaćam večeru u NJujorku

Novak igra u SAD? Đoković Kirjosu: Plaćam večeru u NJujorku

Sportski žurnal 12.07.2022
Kirjos je na društvenim mrežama danas podsetio Đokovića na dogovor, a Novak je odgovorio da planira da večeru plati u NJujorku. Najbolji srpski teniser Novak Đoković i Australijanac Nik Kirjos imali su dogovor uoči finala Vimbldona da će pobednik… »
Đoković oduševio navijače: Nik Kirjos hit prepiskom "isprozivao" Novaka (foto)

Đoković oduševio navijače: Nik Kirjos hit prepiskom "isprozivao" Novaka (foto)

Večernje novosti 12.07.2022
NIK Kirjos je od najvećeg kritičara Novaka Đokovića postao njegov veliki prijatelj, a navijači sa uživanjem sada prate njihovu interakciju. FOTO: Tanjug/AP Srpski teniser je po sedmi put osvojio titulu na Vimbldonu, do nje je došao pobedom nad… »
‘Gde je moja večera’: Kirjos isprozivao Đokovića na društvenim mrežama

‘Gde je moja večera’: Kirjos isprozivao Đokovića na društvenim mrežama

Hot sport 12.07.2022
Australijanac nastavlja da privlači pažnju. Nik Kirjos, australijski teniser, poznat je kao neko ko uživa, u javnim istupima. On je u prošlosti bio poznat kao neko ko napada i proziva Novaka Đokovića, ali se sve promenilo tokom njegovog boravka u… »
"Đoković i Kirjos su najveće žrtve" - ceo svet priča o tome: Mediji iz Australije sada brane Novaka!

"Đoković i Kirjos su najveće žrtve" - ceo svet priča o tome: Mediji iz Australije sada brane Novaka!

Mondo 12.07.2022
Jedan od najpoznatijih australijskih medija stao je na stranu Novaka Đokovića zbog bizarne situacije u kojoj se našao. Jedan od najpoznatijih australijskih medija stao je na stranu Novaka Đokovića zbog bizarne situacije u kojoj se našao. Novak… »
„Gde je moja večera“: Kirjos „isprozivao“ Đokovića posle Vimbldona

„Gde je moja večera“: Kirjos „isprozivao“ Đokovića posle Vimbldona

Nova 12.07.2022
Australijanac želi svoju opkladu. Novak Đoković i Nik Kirjos osim na teniskom terenu, priredili su spektakl i van njega. Nakon godina u kojima je Kirjos stalno napadao srpskog tenisera i prozivao ga za brojne stvari, sve se promenilo nakon skandala u… »

Vesti dana »