Povezane vesti

„Moglo je da se završi fatalno“: Ćerki Lee Kiš život bio ugrožen

„Moglo je da se završi fatalno“: Ćerki Lee Kiš život bio ugrožen

Nova 12.07.2022
Sara Mia Jokić, ćerka popularne voditeljke Lee Kiš, na svom Instagram profilu podelila je traumatično iskustvo iz školskih dana sa kojim se suočila. Atraktivna plavuša je svojim pratiocima dala opciju da je pitaju šta god žele, a jedno od mnogih… »
"Život mi je bio ugrožen": Ćerka Lee Kiš bila žrtva vršnjačkog nasilja i to sve zbog poznate majke: "Sabotirali su me"

"Život mi je bio ugrožen": Ćerka Lee Kiš bila žrtva vršnjačkog nasilja i to sve zbog poznate majke: "Sabotirali su me"

Blic 12.07.2022
Ćerka voditeljke Lee Kiš, Sara Mia Jokić podelila je traumatično iskustvo iz detinjstva. Atraktivna plavuša je svojim pratiocima dala opciju da je pitaju šta god žele, a jedno od mnogih koje je stiglo ticalo se njenog detinjstva. Kako si tada… »
"Život mi je bio ugrožen": Ćerka Lee Kiš imala traumatično iskustvo u detinjstvu - Hvala Bogu, nije se završilo fatalno

"Život mi je bio ugrožen": Ćerka Lee Kiš imala traumatično iskustvo u detinjstvu - Hvala Bogu, nije se završilo fatalno

Mondo 12.07.2022
Sara Mia Jokić otkrila je čega će se sećati do kraja života, budući da je kako kaže, moglo da se završi kobno po nju. Sara Mia Jokić otkrila je čega će se sećati do kraja života, budući da je kako kaže, moglo da se završi kobno po nju… »

Vesti dana »