Povezane vesti

Aleksandra otkrila detalje susreta s dejanovom majkom! "Čula sam da je imala loše komentare o meni" - umešao se i on!

Aleksandra otkrila detalje susreta s dejanovom majkom! "Čula sam da je imala loše komentare o meni" - umešao se i on!

Mondo 12.07.2022
Aleksandra Nikolić je u finalnoj večeri upoznala Dejanovu porodicu, a sada otkrila kako su se ponašali prema njoj. Aleksandra Nikolić je u finalnoj večeri upoznala Dejanovu porodicu, a sada otkrila kako su se ponašali prema njoj. Aleksandra Nikolić… »
Aleksandra priznala kakav je bio susret sa Biljanom Dragojević: Čula sam šta je loše pričala o meni! Dejan se odmah…

Aleksandra priznala kakav je bio susret sa Biljanom Dragojević: Čula sam šta je loše pričala o meni! Dejan se odmah…

Kurir 12.07.2022
Aleksandra Nikolić posle finala "Zadruge 5" videla je porodicu pobednika Dejana Dragojevića, a sada je otkrila kakav je to bio susret. Aleksandra je tokom žurke istakla koliko je ponosna na to što je Dejan pobedio, pa progovorila o Biljani… »
Sin joj se vratio kući, biljani srce puno! Majka Dragojevića priznala ko im je još pored Dejana stigao o dom!

Sin joj se vratio kući, biljani srce puno! Majka Dragojevića priznala ko im je još pored Dejana stigao o dom!

Kurir 12.07.2022
Dejan Dragojević osvojio je prvo mesto u rijalitiju "Zadruga 5" i tako ušao u istoriju kao prvi muški pobednik najgledanijeg rijalitija. Dejan je tokom pete sezone "Zadruge" ostao bez žene Dalile koja je uplovila u vezu sa Filipom Carem, ali se… »

Vesti dana »