Povezane vesti

Objavljeni rezultati raspodele đaka po srednjim školama u Srbiji

Objavljeni rezultati raspodele đaka po srednjim školama u Srbiji

N1 Info 12.07.2022
Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja objavilo je na portalu Moja srednja škola rezultate konačne raspodele đaka po školama i obrazovnim profilima u srednjim školama u Srbiji. Kako je ranije najavljeno, oni koji ne iskoriste prednost… »
Objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama

Objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama

Euronews 12.07.2022
Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja objavilo je na portalu Moja srednja škola rezultate konačne raspodele đaka po školama i obrazovnim profilima u srednjim školama u Srbiji. Kako je ranije najavljeno, oni koji ne iskoriste prednost… »
Liste objavljene dan ranije: Pogledajte da li ste upisali željenu srednju školu

Liste objavljene dan ranije: Pogledajte da li ste upisali željenu srednju školu

Nova 12.07.2022
Raspored učenika po srednjim školama, odnosno obrazovnim profilima objavljen je na portalu Moja srednja škola. Nakon što se ulogujete na esDnevnik, potrebno je da unesete korisničko ime i lozinku, a padajući meni daće vam informaciju u kojoj ste… »
Objavljen raspored upisa u srednju školu: Evo kako da proverite da li ste upisali školu koji ste želeli

Objavljen raspored upisa u srednju školu: Evo kako da proverite da li ste upisali školu koji ste želeli

Kurir 12.07.2022
Raspored učenika po srednjim školama, odnosno obrazovnim profilima objavljen je na portalu Moja srednja škola. Nakon što se ulogujete na esDnevnik, potrebno je da unesete korisničko ime i lozinku, a padajući meni daće vam informaciju u kojoj ste… »
Objavljeni rezultati raspodele po srednjim školama, proverite da li ste upisali željenu

Objavljeni rezultati raspodele po srednjim školama, proverite da li ste upisali željenu

Telegraf 12.07.2022
Za one koji su u prvom krugu dobili mesto u školi, sledi upis od 14. do 20. jula. Konačna lista želja učenika za upis u srednje škole objavljena je na portalu "mojasrednjaskola", ali i rezultati raspodele po školama i obrazovnim profilima. Kako… »
Rapored učenika po obrazovnim profilima od sutra na sajtu

Rapored učenika po obrazovnim profilima od sutra na sajtu

RTV 12.07.2022
BEOGRAD - Konačni rezultati raspodele po školama i obrazovnim profilima u srednjim školama biće objavljeni do sutra u 8.00 časova na portalu Moja srednja škola, saopštilo je Ministarstvo prosvete i naglasio da će sutra takođe biti objavljena i… »
Sutra rezultati raspodele učenika u srednjim školama, đaci elektronski mogu videti da li su raspoređeni u željenu školu

Sutra rezultati raspodele učenika u srednjim školama, đaci elektronski mogu videti da li su raspoređeni u željenu školu

Euronews 12.07.2022
Konačni rezultati raspodele učenika po školama i obrazovnim profilima u srednjim školama biće objavljeni do srede, 13. jula do 8 časova na portalu Moja srednja škola. Oni koji ne iskoriste prednost elektronskog uvida to mogu učiniti i u svojim… »
Deca su ovaj dan čekala: Raspored učenika po obrazovnim profilima u srednjim školama sutra do 8 časova

Deca su ovaj dan čekala: Raspored učenika po obrazovnim profilima u srednjim školama sutra do 8 časova

Telegraf 12.07.2022
Sutra će biti objavljena i preostala slobodna mesta za upis u drugom krugu. Konačni rezultati raspodele po školama i obrazovnim profilima u srednjim školama biće objavljeni do srede, 13. jula do 8 časova na portalu Moja srednja škola. Oni koji ne… »

Vesti dana »