Povezane vesti

Šok! Dalila i Dejan dele kuću i 50.000 €? Jedno pitanje sve zbunilo - Pred kamerama potpisali papire za razvod, ali...

Šok! Dalila i Dejan dele kuću i 50.000 €? Jedno pitanje sve zbunilo - Pred kamerama potpisali papire za razvod, ali...

Mondo 12.07.2022
Dejan Dragojević odneo je pobedu u Zadruzi 5 i glavnu nagradu od 50.000 evra, dok je Dalila osvojila drugo mestu i montažnu kuću. Dejan Dragojević odneo je pobedu u Zadruzi 5 i glavnu nagradu od 50.000 evra, dok je Dalila osvojila drugo mestu i… »
Ne delim ništa ni sa Kim! Dalila se oglasila nakon priča da nije zvanično razvedena - Objasnila kako stoje stvari!

Ne delim ništa ni sa Kim! Dalila se oglasila nakon priča da nije zvanično razvedena - Objasnila kako stoje stvari!

Mondo 12.07.2022
Dalila Dragojević zauzela je drugo mesto u finalu Zadruge i osvojila montažnu kuću, dok je njen bivši suprug Dejan izašao kako pobednik i bogatiji za 50.000 evra. Dalila Dragojević zauzela je drugo mesto u finalu Zadruge i osvojila montažnu kuću… »
Dele 50.000 evra i kuću?! Dalila i Dejan nisu zvanično razvedeni, ovo niko nije očekivao

Dele 50.000 evra i kuću?! Dalila i Dejan nisu zvanično razvedeni, ovo niko nije očekivao

Alo 12.07.2022
Ovo zanima apsolutno sve. Superfinalna noć pete sezone rijalitija ''Zadruga'' bila je jedna od najturbulentnijih i najuzbudljivijih, budući da su se u samom finišu za nagradu od 50.000 evra borili još uvek zakoniti supružnici - Dalila i Dejan… »
Ne delim ja ništa Oglasila se Dalila Dragojević nakon navoda da nije zvanično razvedena

Ne delim ja ništa Oglasila se Dalila Dragojević nakon navoda da nije zvanično razvedena

Alo 12.07.2022
Demantovala. Posle vesti da Dalila i Dejan Dragojević dele svoje nagrade koje su osvojili za prvo i drugo mesto u "Zdaruzi", ona se oglasila i objasnila kako stoje stvari. Naime, posle spekulacija da će morati da podele njegovu nagradu od 50.000 evra i… »
Odvratan je osećaj stajati pored nje Dejan Dragojević nakon pobede u Zadruzi 5, priznao: Bog mi je dao još jednu šansu

Odvratan je osećaj stajati pored nje Dejan Dragojević nakon pobede u Zadruzi 5, priznao: Bog mi je dao još jednu šansu

Alo 12.07.2022
Pobednik je otkrio i kako planira da potroši osvojeni novac. Nakon 10 meseci života pred kamerama tokom kojih mu se život srušio i ponovo sagradio, Dejan Dragojević je po odluci publike i zvanično pobednik Zadruge 5. On je osvojio ček na 50.000… »

Vesti dana »