Povezane vesti

U srednjim školama gotovo 12.000 mesta više nego budućih prvaka

U srednjim školama gotovo 12.000 mesta više nego budućih prvaka

Politika 13.07.2022
Za oko 64.400 osmaka koji su položili malu maturu ima 76.128 mesta u klupama prvog razreda srednjeg obrazovanja. Za upis učenika u prvi razred svih 509 državnih srednjih škola Srbije navedenih u zvaničnom konkursu planirano je ukupno 76.128 mesta, od… »
Pogledajte slobodna mesta u srednjim školama nakon prvog upisnog kruga

Pogledajte slobodna mesta u srednjim školama nakon prvog upisnog kruga

Nova 13.07.2022
Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja objavilo je na svojoj internet stranici objedinjen pregled slobodnih mesta po školama i obrazovnim profilima u Srbiji nakon prvog upisnog kruga. Pregled slobodnih mesta se može videti pretragom na… »
Ministarstvo prosvete objavilo pregled slobodnih mesta u školama

Ministarstvo prosvete objavilo pregled slobodnih mesta u školama

RTV 13.07.2022
BEOGRAD - Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja objavilo je na svojoj internet stranici objedinjen pregled slobodnih mesta po školama i obrazovnim profilima nakon prvog upisnog kruga. Pregled slobodnih mesta može se videti na portalu Moja… »
Objavljena slobodna mesta u srednjim školama nakon prvog upisnog kruga

Objavljena slobodna mesta u srednjim školama nakon prvog upisnog kruga

Radio 021 13.07.2022
Ministarstvo prosvete objavilo je na svojoj internet stranici objedinjen pregled slobodnih mesta po školama i obrazovnim profilima nakon prvog upisnog kruga. Kako se navodi u saopštenju ministarstva, pregled slobodnih mesta se može videti pretragom na… »
Pregled slobodnih mesta po školama i obrazovnim profilima

Pregled slobodnih mesta po školama i obrazovnim profilima

N1 Info 13.07.2022
Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja objavilo je na svojoj internet stranici objedinjen pregled slobodnih mesta po školama i obrazovnim profilima u Srbiji nakon prvog upisnog kruga. Pregled slobodnih mesta se može videti pretragom na… »
Ministarstvo objavilo gde još ima mesta za upis u srednje škole

Ministarstvo objavilo gde još ima mesta za upis u srednje škole

Euronews 13.07.2022
Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja objavilo je na svojoj internet stranici objedinjen pregled slobodnih mesta po školama i obrazovnim profilima nakon prvog upisnog kruga. Pregled slobodnih mesta može se videti na portalu Moja srednja… »
Objavljen spisak preostalih slobodnih mesta za upis u srednje škole

Objavljen spisak preostalih slobodnih mesta za upis u srednje škole

RTS 13.07.2022
Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja objavilo je objedinjen pregled slobodnih mesta po školama i obrazovnim profilima u Srbiji nakon prvog upisnog kruga. Pregled slobodnih mesta se može videti pretragom na portalu Moja srednja škola, kao… »
Ministarstvo objavilo pregled slobodnih mesta po školama: Evo kako ih možete pogledati

Ministarstvo objavilo pregled slobodnih mesta po školama: Evo kako ih možete pogledati

Telegraf 13.07.2022
Ovo je pregled nakon prvog upisnog kruga. Ministarstvo prosvete objavilo je na svojoj internet stranici objedinjen pregled slobodnih mesta po školama i obrazovnim profilima u Srbiji nakon prvog upisnog kruga. Pregled slobodnih mesta se može videti… »
Sutra počinje upis u srednje škole, po prve tri želje raspoređeno 86% učenika

Sutra počinje upis u srednje škole, po prve tri želje raspoređeno 86% učenika

Nova 13.07.2022
Upis u srednje škole počinje sutra za učenike koji su raspoređeni u prvom upisnom krugu, saopštilo je danas Ministarstvo prosvete. Neposredno u školama učenici će moći da se upišu u četvrtak i u petak, 14. i 15. jula, dok će preko portala Moja… »
Ministarstvo prosvete: Od sutra upis učenika u srednje škole koji su raspoređeni u prvom krugu

Ministarstvo prosvete: Od sutra upis učenika u srednje škole koji su raspoređeni u prvom krugu

Kurir 13.07.2022
Za drugi upisni krug ostalo je 635 učenika koji nisu raspoređeni u prvom upisnom krugu. BEOGRAD - Upis u srednje škole počinje sutra za učenike koji su raspoređeni u prvom upisnom krugu, saopštilo je Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog… »
Sutra počinje upis učenika u srednje škole: U četvrtak objavljuju konačni raspored u drugom upisnom krugu

Sutra počinje upis učenika u srednje škole: U četvrtak objavljuju konačni raspored u drugom upisnom krugu

Telegraf 13.07.2022
Nakon prvog upisnog kruga, po prve tri želje raspoređeno 86 odsto učenika, dok je po prvoj želji raspoređeno oko 65 odsto učenika. Upis u srednje škole počinje sutra za učenike koji su raspoređeni u prvom upisnom krugu. Neposredno u školama… »
U prvom upisnom krugu ostalo neraspoređeno 635 učenika, još oko 16.000 slobodnih mesta u srednjim školama

U prvom upisnom krugu ostalo neraspoređeno 635 učenika, još oko 16.000 slobodnih mesta u srednjim školama

Euronews 13.07.2022
Objavljeni su konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama, a u prvom upisnom krugu ostalo je neraspoređeno 635 učenika. U ovom trenutku ostalo je oko 16.000 slobodnih mesta, te da nema bojazni da će neko ostati neupisan. Neraspoređeni… »
Za drugi upisni krug 635 učenika, oko 16.000 slobodnih mesta

Za drugi upisni krug 635 učenika, oko 16.000 slobodnih mesta

RTV 13.07.2022
BEOGRAD - Pomoćnik ministra za srednje obrazovanje i vaspitanje Miloš Blagojević izjavio je danas da 635 učenika neće biti upisano u prvom krugu i dodao da novu listu želja mogu popuniti sutra, kada će ući u raspodelu koja će biti objavljena 15… »
U srednjim školama ostalo više od 16.000 slobodnih mesta: Objavljeno koja su, evo kako ih đaci mogu videti

U srednjim školama ostalo više od 16.000 slobodnih mesta: Objavljeno koja su, evo kako ih đaci mogu videti

Telegraf 13.07.2022
Od sutra do 20. jula prijave za upis se mogu podneti elektronski preko portala Moja srednja škola. U srednjim školama u Srbiji ostalo je više od 16.000 slobodnih mesta, a na portalu Moja srednja škola učenici mogu da vide i koji tačno obrazovni… »
Objavljena slobodna mesta za drugi upisni krug u srednje škole

Objavljena slobodna mesta za drugi upisni krug u srednje škole

Danas 13.07.2022
U osnovnim školama i na portalu Moja srednja škola učenici mogu da vide u kojim srednjim školama i obrazovnim profilima je ostalo slobodnih mesta nakon raspodele đaka u prvom upisnom krugu. Na portalu se ovim podacima pristupa preko menija u kome… »
Objavljena lista srednjih škola sa slobodnim mestima za upis u drugom krugu

Objavljena lista srednjih škola sa slobodnim mestima za upis u drugom krugu

Nova 13.07.2022
U osnovnim školama i na portalu Moja srednja škola učenici od sinoć mogu da vide u kojim srednjim školama i obrazovnim profilima je ostalo slobodnih mesta nakon raspodele đaka u prvom upisnom krugu. Na portalu se ovim podacima pristupa preko menija… »
Prag spušten i do 4 poena: Objavljen minimalni broj bodova poteban za upis u srednje škole, osmaci dosta lakše do ovih…

Prag spušten i do 4 poena: Objavljen minimalni broj bodova poteban za upis u srednje škole, osmaci dosta lakše do ovih…

Blic 13.07.2022
Ministarstvo prosvete objavilo je raspored učenika po srednjim školama, dok se pored tih podataka može proveriti i koliko je iznosio minimalan broj poena potrebnih za upis određene željene škole ove godine, kao i kakva je situacija po tom pitanju u… »
Proverite na ovom linku u koju srednju školu ste se upisali: Objavljeni rezultati upisa na portalu Moja srednja škola

Proverite na ovom linku u koju srednju školu ste se upisali: Objavljeni rezultati upisa na portalu Moja srednja škola

Danas 13.07.2022
Raspored učenika po obrazovnim profilima, odnosno smerovima gimnazija u srednjim školama objavljen je na portalu Moja srednja škola. Nakon logovanja preko portala esDnevnik i unošenja korisničkog imena i lozinke, u meniju treba izabrati lista želja… »
Objavljen raspored učenika po srednjim školama: Najtraženije gimnazije i IT škole, za upis bilo potrebno i do dva boda…

Objavljen raspored učenika po srednjim školama: Najtraženije gimnazije i IT škole, za upis bilo potrebno i do dva boda…

Blic 12.07.2022
Ministarstvo prosvete objavilo je raspored učenika po srednjim školama, odnosno obrazovnim profilima, na zvaničnom sajtu ovog ministarstva, odnosno portalu Moja srednja škola. Ono što je već na prvi pogled vidljivo je da je u većini srednjih… »

Vesti dana »