Povezane vesti

Hrabri vidak kog slavi cela Malta za kurir: Nije me uplašilo uzburkano more, pomoglo mi je što je davljenik bio svestan…

Hrabri vidak kog slavi cela Malta za kurir: Nije me uplašilo uzburkano more, pomoglo mi je što je davljenik bio svestan…

Kurir 13.07.2022
Bilo mi je bitno samo da je svestan i da može da drži bovu. Bio je bled, u teškom šoku, kaže mladi spasilac Živančević, poreklom iz Mladenovca. O Vidaku Živančeviću (23), momku iz Mladenovca koji je spasao turistu na Malti, bruje i srpski, ali… »
Heroj iz Mladenovca: Vidak je skočio u nemirno more i izvukao stranca na obalu

Heroj iz Mladenovca: Vidak je skočio u nemirno more i izvukao stranca na obalu

Nova 13.07.2022
Vidak Živančević (23) poreklom iz Mladenovca, otišao je na Maltu kako bi radio tokom letnje sezone i zaradio novac. Vidak se zaposlio u Crvenom krstu Malte, gde radi kao spasilac na plažama, a sada je postao pravi heroj. Na društvenim mrežama se… »
Mladić iz Srbije na Malti spasao muškarca od davljenja

Mladić iz Srbije na Malti spasao muškarca od davljenja

Radio 021 13.07.2022
Vidak Živančević, spasilac iz Srbije koji trenutno radi na Malti, skočio je u more kako bi spasao jednog čoveka od davljenja. Kako je Živančević objasnio za malteški "Tvmnews", a prenosi Euronews Srbija, bio je na svom radnom mestu na plaži… »
(Video) "krenula je panika da ga hvata, nisam mogao da ga ostavim": Objavljen snimak spasavanja muškarca na Malti, Vidak…

(Video) "krenula je panika da ga hvata, nisam mogao da ga ostavim": Objavljen snimak spasavanja muškarca na Malti, Vidak…

Blic 12.07.2022
Vidak Živančević je 23-godišnji spasilac koji je u nedelju spasio čoveka od utapanja u moru na Malti, u Tas-Slijemi. Srbin Živančević je za tvmnews.mt rekao da je dok je radio u Fondu Gadiru video stranca, starog oko 30 godina, kako skače u more… »
Mediji na Malti bruje o srbinu: Video čoveka koji gubi bitku sa talasima i spasao mu život: "Nisam mogao da ga ostavim"

Mediji na Malti bruje o srbinu: Video čoveka koji gubi bitku sa talasima i spasao mu život: "Nisam mogao da ga ostavim"

Blic 12.07.2022
Dobar glas daleko se čuje, a tako i hrabri podvizi neustrašivih Srba. Mediji sa Malte danas bruje o Mladenovčaninu Vidaku Živančeviću (23) koji je rizikovao život i skočio u velike i opasne talase da spase život turiste koji se davio. Vidak… »

Vesti dana »