Povezane vesti

“I što ćemo sad?”: Zašto je Dritan Abazović ugovor sa SPC sada stavio na dnevni red (i ugrozio opstanak vlade)

“I što ćemo sad?”: Zašto je Dritan Abazović ugovor sa SPC sada stavio na dnevni red (i ugrozio opstanak vlade)

Nedeljnik 13.07.2022
BETAPHOTO/Vlada Crne Gore/Rade Koprivica Pitanja koja se tiču odnosa države i crkve po drugi put prijete da dovedu do promjene vlasti u Crnoj Gori. Prvo se na ovom skliskom i delikatnom terenu okliznuo lider DPS-a Milo Đukanović, kome je usvajanje… »
Đukanović: Premijer rekao da se neće glasati o TU sa SPC

Đukanović: Premijer rekao da se neće glasati o TU sa SPC

RTV 13.07.2022
PODGORICA - Predsednik Crne Gore Milo Đukanović izjavio je da je premijer Dritan Abazović rekao da se na prošloj sednici vlade na kojoj je usvojen predlog Temeljnog ugovora sa SPC, neće glasati o tom dokumentu. "Sve partije koje su u aktuelnom… »
"Ne bi mi na pamet palo da potpišem" Diktator Đukanović ponovo truje protiv Temeljnog ugovora

"Ne bi mi na pamet palo da potpišem" Diktator Đukanović ponovo truje protiv Temeljnog ugovora

Alo 13.07.2022
Predsednik Crne Gore i lider Demokratske partije socijalista Milo Đukanović izjavio je da su sve partije, koje su u aktuelnom Vladinom aranžmanu, dobile uveravanje da se na prošloj sednici Vlade koja je održana u petak, neće glasati o ugovoru sa… »
Milo ponovo protiv temeljnog ugovora: Ne bi mi na pamet palo da potpišem

Milo ponovo protiv temeljnog ugovora: Ne bi mi na pamet palo da potpišem

Večernje novosti 12.07.2022
PREDSEDNIK Crne Gore i lider Demokratske partije socijalista Milo Đukanović izjavio je da su sve partije, koje su u aktuelnom Vladinom aranžmanu, dobile uveravanje da se na prošloj sednici Vlade koja je održana u petak, neće glasati o ugovoru sa… »

Vesti dana »