Povezane vesti

Bivši prijatelji i saradnici oči u oči u sudnici: Nebojša Stefanović i Goran Papić imaju potpuno suprotne izjave

Bivši prijatelji i saradnici oči u oči u sudnici: Nebojša Stefanović i Goran Papić imaju potpuno suprotne izjave

Kurir 13.07.2022
Bivši zamenik načelnika SBPOK i bivši ministar policije susreli su se u Višem sudu, koji protiv Gorana Papića vodi postupak zbog sumnje da je desnoj ruci Veljka Belivuka vratio auto mimo zakona. Nebojša Stefanović, bivši ministar policije, izjavio… »
Ministar Stefanović: Borim se isključivo istinom, a ona je danas pobedila u sudu

Ministar Stefanović: Borim se isključivo istinom, a ona je danas pobedila u sudu

Kurir 13.07.2022
"Duže od godinu dana borim se samo istinom protiv brutalnih laži da sam kršeći zakon tražio da se kriminalcu vrati oduzeti blindirani automobil". Ovo je u saopštenju napisao potpredsednik Vlade i ministra odbrane Nebojše Stefanovića. „Uspeo sam… »
Stefanović svedočio dva sata, odbijen predlog da se ispita i Marko Miljković

Stefanović svedočio dva sata, odbijen predlog da se ispita i Marko Miljković

N1 Info 13.07.2022
Ministar odbrane Nebojša Stefanović negirao je pred sudom da je Goranu Papiću, nekadašnjem zameniku načelnika SBPOK, naredio da Marka Miljkovića, člana grupe Veljka Belivuka, ne zadržava u policiji posle saslušanja, aprila 2020. godine… »
Cvijić: Zastrašujuće je što Tužilaštvo pokušava da cenzuriše medije

Cvijić: Zastrašujuće je što Tužilaštvo pokušava da cenzuriše medije

Nova 13.07.2022
Novinar Vuk Cvijić izjavio je u emisiji N1 Studio Live da je neprimereno i zastrašujuće što "Tužilaštvo pokušava da cenzuriše medije". "Funkcioneri, sudije i tužioci, njihov rad je javan, na papiru piše da oni postupaju u ime naroda, njihov rad… »
Cvijić: Zastrašujuće što Tužilaštvo pokušava da cenzuriše medije

Cvijić: Zastrašujuće što Tužilaštvo pokušava da cenzuriše medije

N1 Info 13.07.2022
Novinar Vuk Cvijić izjavio je u emisiji N1 Studio Live da je neprimereno i zastrašujuće što "Tužilaštvo pokušava da cenzuriše medije". "Funkcioneri, sudije i tužioci, njihov rad je javan, na papiru piše da oni postupaju u ime naroda, njihov rad… »
Rekao sam kratko, vi ga maltretirate 5 sati: Stefanović besneo zbog Miljkovića

Rekao sam kratko, vi ga maltretirate 5 sati: Stefanović besneo zbog Miljkovića

Nova 13.07.2022
Ministar Nebojša Stefanović svedočio je danas pred Višim sudom u Beogradu, u postupku protiv nekadašnjeg zamenika načelnika SBPOK- a Gorana Papića. Papić je Stefanovića optužio da ga je svojevremeno zvao kako bi urgirao da se uhapšeni… »
Stefanović pred sudom negirao Papićeve tvrdnje da je urgirao za Miljkovića

Stefanović pred sudom negirao Papićeve tvrdnje da je urgirao za Miljkovića

N1 Info 13.07.2022
Nekadašnji ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović svedočio je u nastavku suđenja bivšem zameniku načelnika SBPOK-a Goranu Papiću zbog optužbi za trgovinu uticajem, odnosno da je vratio blindirani automobil jednom od vođa organizovane… »
Nebojša Stefanović na suđenju Papiću: Nisam imao nikakve veze sa Markom Miljkovićem

Nebojša Stefanović na suđenju Papiću: Nisam imao nikakve veze sa Markom Miljkovićem

Danas 13.07.2022
Ministar odbrane Nebojša Stefanović negirao je da je u aprilu 2020. godine telefonom razgovarao sa Goranom Papićem, nekadašnjim zamenikom načelnika Službe za borbu protiv organizovanog kriminala (SBPOK) o saslušanju Marka Miljkovića, najbližeg… »
Kako je izgledalo suočavanje Stefanovića i Papića: Ko je štitio Marka Mesara

Kako je izgledalo suočavanje Stefanovića i Papića: Ko je štitio Marka Mesara

Nova 13.07.2022
Ministar odbrane Nebojša Stefanović i nekadašnji zamenik načelnika SBPOK Goran Papić suočili su se danas u Palati pravde, a tema je bio Marko Miljković, uhapšeni navijač kome se sudi za niz likvidacija. Ovako je tekao razgovor između njih… »
Nebojša Stefanović stigao u Palatu pravde: Danas se suočava sa Papićem VIDEO

Nebojša Stefanović stigao u Palatu pravde: Danas se suočava sa Papićem VIDEO

Nova 13.07.2022
Ministar odbrane Nebojša Stefanović stigao je u Palatu pravde. On će svedočiti na suđenju Goranu Papiću, bivšem zameniku načelnika SBPOK. Ministar će svedočiti na suđenju Goranu Papiću, bivšem zameniku načelnika SBPOK, optuženom za trgovinu… »
Suočavanje pred sudom! Papić: Ministre pozvali ste me i rekli "doći će Miljković!" Stefanović: Nikada nismo pričali o…

Suočavanje pred sudom! Papić: Ministre pozvali ste me i rekli "doći će Miljković!" Stefanović: Nikada nismo pričali o…

Kurir 13.07.2022
Nebojša Stefanović, bivši ministar policije, izjavio je danas pred Višim sudom u Beogradu da nisu tačni navodi njegovog bivšeg prijatelja i nekadašnjeg zamenika načelnika SBPOK- a Gorana Papića da ga je u aprilu 2020. zvao kako bi urgirao da se… »
Suočavanje pred sudom: Papić: Ministre, pozvali ste me i rekli "završite sve brzo i efikasno", Stefanović: Nismo pričali o…

Suočavanje pred sudom: Papić: Ministre, pozvali ste me i rekli "završite sve brzo i efikasno", Stefanović: Nismo pričali o…

Blic 13.07.2022
Nekadašnji ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović svedočio je u nastavku suđenja bivšem zameniku načelnika SBPOK-a Goranu Papiću zbog optužbi za trgovinu uticajem, odnosno da je vratio blindirani automobil jednom od vođa organizovane… »
Suočili se Stefanović i Papić na sudu: Jedan je sve osporavao

Suočili se Stefanović i Papić na sudu: Jedan je sve osporavao

Telegraf 13.07.2022
Sud je suočio Stefanovića i Papića i oni su ponovili svoje iskaze. U Višem sudu u Beogradu ministar odbrane Nebojša Stefanović osporavao je danas odbranu bivšeg zamenika načelnika SBPOK-a Gorana Papića, koji je tvrdio da je Stefanović, u to… »
Suočili se Stefanović i Papić na sudu, završnica 15. avgusta

Suočili se Stefanović i Papić na sudu, završnica 15. avgusta

RTV 13.07.2022
BEOGRAD - U Višem sudu u Beogradu ministar odbrane Nebojša Stefanović osporavao je danas odbranu bivšeg zamenika načelnika SBPOK-a Gorana Papića, koji je tvrdio da je Stefanović, u to vreme dok je bio ministar policije, naložio da se u aprilu… »
Stefanović odbacio sve navode Papića – negirao da poznaje Miljkovića, rekao da može i na poligraf ako je potrebno

Stefanović odbacio sve navode Papića – negirao da poznaje Miljkovića, rekao da može i na poligraf ako je potrebno

Euronews 13.07.2022
U Višem sudu u Beogradu ministar odbrane Nebojša Stefanović osporavao je danas odbranu bivšeg zamenika načelnika SBPOK-a Gorana Papića, koji je tvrdio da je Stefanović, u vreme dok je bio ministar policije, naložio da se u aprilu 2020. Marku… »
Stefanović progovorio o Miljkoviću: Znao sam da je kriminalac, al ne i monstrum

Stefanović progovorio o Miljkoviću: Znao sam da je kriminalac, al ne i monstrum

Nova 13.07.2022
Nebojša Stefanović, bivši ministar policije, izjavio je danas pred Višim sudom u Beogradu da nisu tačni navodi njegovog bivšeg prijatelja i nekadašnjeg zamenika načelnika SBPOK- a Gorana Papića da ga je u aprilu 2020. zvao kako bi urgirao da se… »
Nebojša Stefanović se prvi put pojavio na suđenju Goranu Papiću: Sudi mu se zbog optužbi da je pomagao Miljkoviću…

Nebojša Stefanović se prvi put pojavio na suđenju Goranu Papiću: Sudi mu se zbog optužbi da je pomagao Miljkoviću…

Blic 13.07.2022
Pred Višim sudom u Beogradu danas se nastavlja suđenje Goranu Papiću, bivšem zameniku načelnika SBPOK-a , koji je izvšrio krivično delo trgovina uticajem, kada je u aprilu 2020. uticao da se Marku Miljkoviću, saradniku Veljka Belivuka kasnije… »
Kurir u palati pravde! Prošli jedan pored drugog, nisu se ni pozdravili Papić i Stefanović stigli u Palatu pravde (foto…

Kurir u palati pravde! Prošli jedan pored drugog, nisu se ni pozdravili Papić i Stefanović stigli u Palatu pravde (foto…

Kurir 13.07.2022
BEOGRAD - Pred Višim sudom u Beogradu danas se nastavlja suđenje Goranu Papiću, bivšem zameniku načelnika SBPOK-a , koji je optužen za trgovinu uticajem. On se sumnjiči da je u aprilu 2020. uticao da se Marku Miljkoviću, pripadniku klana Veljka… »

Vesti dana »