Povezane vesti

Frapirala me je vest da je ćapila drugarici muža! Jovana Jeremić o skandaloznoj prevari - "Maja je pala u mojim očima"

Frapirala me je vest da je ćapila drugarici muža! Jovana Jeremić o skandaloznoj prevari - "Maja je pala u mojim očima"

Mondo 13.07.2022
Voditeljka Jovana Jermić prokomentarisala je skandal o kom svi bruje, a to je da je Maja Marinković smuvala muža svoje sad već bivše drugarice Aleksandre Subotić. Voditeljka Jovana Jermić prokomentarisala je skandal o kom svi bruje, a to je da je… »
Karma je ku*ka Jovana Jeremić o aferi o kojoj se i dalje bruji: Maja Marinković mi je pala u očima

Karma je ku*ka Jovana Jeremić o aferi o kojoj se i dalje bruji: Maja Marinković mi je pala u očima

Alo 13.07.2022
Jovana o skandalu. Voditeljka Jovana Jeremić prokomentarisala je skandal koji je ovih dana uzdrmao javnost, a to je vest da je Maja Marinković preotela muža svojoj najboljoj drugarici Aleksandri Subotić. - Ono što sam htela da kažem je da je mene… »
Maja otkrila da li izbacuje subotiću iz pecinog stana! Oglasila se i otkrila nove detalje afere sa Pecom!

Maja otkrila da li izbacuje subotiću iz pecinog stana! Oglasila se i otkrila nove detalje afere sa Pecom!

Kurir 13.07.2022
Maja Marinković ne prestaje da šokira izjavama o vezi sa Peco Raspopovićem, suprugom njene bivše drugarice Aleksandre Subotić. U medijima su se pojavila informacije da Maja želi da istera Aleksandru iz Novog Sada i vrati je u Kaluđericu. Maja se… »
Starleta javila Takiju da je Maja sa subotićkinim mužem: Marinkovića šokirao poziv ćerkine drugarice, ove detalje mu je…

Starleta javila Takiju da je Maja sa subotićkinim mužem: Marinkovića šokirao poziv ćerkine drugarice, ove detalje mu je…

Kurir 13.07.2022
Radomir Marinković Taki saznao je od Tijane Ajfon da mu je ćerka u vezi s vanbračnim suprugom Aleksandre Subotić Petrom Raspopovićem zvanim Peca Vijagra. Učesnica "Zadruge" mesecima je i od oca krila da je najboljoj drugarici preotela partnera, pa… »
Starleta javila Takiju da je Maja preotela subotićki muža: Njega šokirao poziv ćerkine drugarice: Otkrila mu detalje

Starleta javila Takiju da je Maja preotela subotićki muža: Njega šokirao poziv ćerkine drugarice: Otkrila mu detalje

Blic 13.07.2022
U domaćim medijima danima se piše o aferi Maje Marinković sa nevenčanim suprugom njene drugarice Aleksandre Subotić, a sada je isplivala informacija kako je Majinog oca, Takija Marinković, o romansi njegove ćerke sa Peco Raspopovićem, obavestila… »
Maja Marinković priznala da je u vezi s Pecom! Oglasila se iz Crne Gore posle vrelog snimka s jahte - sad je i zvanično!

Maja Marinković priznala da je u vezi s Pecom! Oglasila se iz Crne Gore posle vrelog snimka s jahte - sad je i zvanično!

Mondo 13.07.2022
Maja Marinković progovorila i priznala da je u vezi s Aleksandrinim mužem. Maja Marinković progovorila i priznala da je u vezi s Aleksandrinim mužem. Maja Marinković je preotela muža bivšoj drugarici Aleksandri Subotić s kojom je do ovog skandala… »
(Video) Maja provocira subotićku: Uživa sa njenim mužem u Crnoj Gori, objavila snimak sa jahte u nikad kraćem bikiniju

(Video) Maja provocira subotićku: Uživa sa njenim mužem u Crnoj Gori, objavila snimak sa jahte u nikad kraćem bikiniju

Blic 13.07.2022
Maja Marinković preotela je muža, Pecu Raspopovića svojoj drugarici Aleksandri Subotić i njih dvoje trenutno uživaju na moru u Crnoj Gori. Naime, Maja je sada na svom Instagramu objavila nove snimke iz Crne Gore gde se nalazi sa Aleksandrinim… »
Maja Marinković objavila snimak s jahte! Uživa s oženjenim Pecom dok Aleksandra prolazi kroz pakao - ovim je provocira?!

Maja Marinković objavila snimak s jahte! Uživa s oženjenim Pecom dok Aleksandra prolazi kroz pakao - ovim je provocira?!

Mondo 13.07.2022
Maja Marinković u jeku skandala objavljuje provokativne snimke iz Crne Gore. Maja Marinković u jeku skandala objavljuje provokativne snimke iz Crne Gore. Maja Marinković uživa na moru s oženjenim Predragom Pecom Raspopovićem, kojeg je preotela… »
Subotićka molila Takija da ubedi Maju da ostavi Pecu! Aleksandra očajna, neće nazad u Kaluđericu, Marinkovićka joj…

Subotićka molila Takija da ubedi Maju da ostavi Pecu! Aleksandra očajna, neće nazad u Kaluđericu, Marinkovićka joj…

Kurir 13.07.2022
U domaćim medijima je kao bomba odjeknula vest da je Maja Marinković preotela muža Aleksandre Subotić, a sada su isplivali novi detalji. Naime, Aleksandra Subotić navodno je molila Radomira Marinkovića Takija da svoju ćerku Maju razdvoji od njenog… »
"Maja i peca jesu zajedno": Taki otkrio da se čuo sa ćerkom i Subotićkinim mužem: "Potvrdili su mi vezu" (foto)

"Maja i peca jesu zajedno": Taki otkrio da se čuo sa ćerkom i Subotićkinim mužem: "Potvrdili su mi vezu" (foto)

Blic 12.07.2022
Maja Marinković šokirala je javnost kada je uhvaćena sa bivšim partnerom Aleksandre Subotić. Naime, Maja se nalazi u centru afere otkako je prijateljici preotela nevenčanog muža Predraga Pecu Raspopovića. Sada se tim povodom oglasio otac bivše… »

Vesti dana »