Povezane vesti

Sukob Maska i Trampa, pale teške reči: "Da sam mu rekao klekni i moli, on bi to učinio"

Sukob Maska i Trampa, pale teške reči: "Da sam mu rekao klekni i moli, on bi to učinio"

Euronews 13.07.2022
Bivši predsednik SAD Donald Tramp i izvršni direktor Tesle Ilon Mask podslednjih dana ušli su u javni sukob, koji se danas pojačao. U jednom od komentara na tviteru, Mask je naveo da je Tramp prestar da postane sledeći američki predsednik i da bi… »
Prepucavanja: Mask kaže da je Tramp prestar da vodi SAD, Tramp tvrdi da je Mask glasao za njega

Prepucavanja: Mask kaže da je Tramp prestar da vodi SAD, Tramp tvrdi da je Mask glasao za njega

Radio 021 13.07.2022
Donald Tramp pojačao je napade na izvršnog direktora Tesle Ilona Maska, nakon što je Mask rekao da je Tramp prestar da postane sledeći američki predsednik i da bi trebalo da "otplovi u zalazak sunca". Bivši američki predsednik je rekao da ga je… »
Milijarder razbesneo bivšeg predsednika - bukti rat! Uvredio ga, a ovaj uzvratio: Da sam rekao da klekneš, poslušao bi!

Milijarder razbesneo bivšeg predsednika - bukti rat! Uvredio ga, a ovaj uzvratio: Da sam rekao da klekneš, poslušao bi!

Mondo 13.07.2022
Milijarder tvrdi da je Tramp prestar da bi bio sledeći predsednik SAD i da bi trebalo da "otplovi u zalazak sunca". Milijarder tvrdi da je Tramp prestar da bi bio sledeći predsednik SAD i da bi trebalo da "otplovi u zalazak sunca". Donald Tramp… »
Mask: Tramp prestar da vodi SAD, bivši predsednik odgovara – glasao je za mene

Mask: Tramp prestar da vodi SAD, bivši predsednik odgovara – glasao je za mene

N1 Info 13.07.2022
Donald Trump pojačao je napade na izvršnog direktora Tesle Ilona Maska, nakon što je Mask rekao da je Trump prestar da postane sledeći američki predsednik i da bi Trump trebao "otploviti u zalazak sunca". Bivši američki predsednik je rekao da ga je… »

Vesti dana »