Povezane vesti

Toni nakon raskida otkrio detalje veze sa Darom: Ne volim namćore i uobražene

Toni nakon raskida otkrio detalje veze sa Darom: Ne volim namćore i uobražene

Nova 13.07.2022
Pevačicin 23 godine mlađi bivši dečko rekao i u kakvim su njih dvoje odnosima. Marko Dujaković Toni u žižu interesovanja dospeo je kad je kao bomba odjeknula vest da je Dara Bubamara u vezi sa 23 godine mlađim muškarcem. Mediji su pratili svaki… »
Toni priznao sve o vezi S Darom Bubamarom! Uživali u luksuzu, a on otkrio čime se zaista bavi: "Ne volim umišljene žene"

Toni priznao sve o vezi S Darom Bubamarom! Uživali u luksuzu, a on otkrio čime se zaista bavi: "Ne volim umišljene žene"

Mondo 13.07.2022
Marko Dujaković Toni javnosti je postao poznat kada je stupio u vezu s 23 godine starijom pevačicom Darom Bubamarom. Marko Dujaković Toni javnosti je postao poznat kada je stupio u vezu s 23 godine starijom pevačicom Darom Bubamarom. Mediji su ljubav… »
Razveli se Ognjen Amidžić i Danijela Dimitrovska: "Za naš razvod nije kriva treća osoba"

Razveli se Ognjen Amidžić i Danijela Dimitrovska: "Za naš razvod nije kriva treća osoba"

Blic 13.07.2022
Top model Danijela Dimitrovska Amidžić i TV voditelj Ognjen Amidžić odlučili su da se raziđu nakon deset godina braka. Ognjen Amidžić i Danijela dvoje su se obratili zajedničkim saopštenjem kako bi potvrdili ove navode. - Želimo da vas… »
Voditelj se plašio da joj priđe: Ovo je ljubavna priča Amidžića i Danijele: Sve delovalo idealno, ali ljubav se ugasila

Voditelj se plašio da joj priđe: Ovo je ljubavna priča Amidžića i Danijele: Sve delovalo idealno, ali ljubav se ugasila

Blic 13.07.2022
Kao bomba je odjeknula vest da se voditelj Ognjen Amidžić i top model Danijela Dimitrovska razvode nakon 10 godina braka. Ognjen i Danijela imaju sina Matiju, a kako su naveli u saopštenju, zbog njega će ostati u dobrim, prijateljskim odnosima… »
Razveli se Ognjen Amidžić i Danijela Dimitrovska

Razveli se Ognjen Amidžić i Danijela Dimitrovska

Nova 13.07.2022
Top model Danijela Dimitrovska Amidžić i TV voditelj Ognjen Amidžić odlučili su da se raziđu nakon deset godina braka. Njih dvoje će se obratiti zajedničkim saopštenjem, a izjave na ovu temu neće davati, pa vas molim da zbog trenutne situacije… »
Ovako je počela ljubav ognjena amidžića i danijele dimitrovske: Zaljubio se u nju na prvi pogled, bio je svestan u šta se…

Ovako je počela ljubav ognjena amidžića i danijele dimitrovske: Zaljubio se u nju na prvi pogled, bio je svestan u šta se…

Kurir 13.07.2022
Top model Danijela Dimitrovska Amidžić i voditelj Ognjen Amidžić odlučili su da se raziđu nakon deset godina braka, niko nije ni slutio da će do ovoga doći. Ognjen Amidžić je u više navrata istakao da je u srećnom braku sa Danijelom… »
„Ja sam gospodarica u našem braku“: Danijela o odnosu sa Ognjenom

„Ja sam gospodarica u našem braku“: Danijela o odnosu sa Ognjenom

Nova 13.07.2022
Ognjen Amidžić i Danijela Dimitrovska se razvode nakon deset godina braka. Njih dvoje su se obratiti zajedničkim saopštenjem, a dalje izjave na ovu temu neće davati. Danijela Dimitrovska je jednom prilikom progovorila o njihovom braku. "Mi smo… »

Vesti dana »