Povezane vesti

Ognjenu i Danijeli predvideli razvod: A evo kako su oni tada reagovali

Ognjenu i Danijeli predvideli razvod: A evo kako su oni tada reagovali

Nova 13.07.2022
Nisu ni slutili šta ih čeka. Voditelj Ognjen Amidžić i manekenka Danijela Dimitrovska sve su iznenadili priznanjem da se razvode nakon 10 godina braka. Njih dvoje nikada se nisu mnogo eksponirali u javnosti, a voditelj je pre pet godina u jednom… »
Razvode se Danijela Dimitrovska i Ognjen Amidžić

Razvode se Danijela Dimitrovska i Ognjen Amidžić

Vesti online 13.07.2022
Kada je 2009. godine ugledao Danijelu, tada oženjeni Amidžić je shvatio da je ona žena sa kojom želi da provede ostatak života. Tri godine kasnije su se i venčali, ali je ljubav opstala samo deceniju, a Ognjen opet proživljava bračni brodolom… »
"Ja sam gospodarica u našem braku",: tvrdila je Danijela pre razvoda, a za Amidžića je bila idealna: "Nema nijednu manu"

"Ja sam gospodarica u našem braku",: tvrdila je Danijela pre razvoda, a za Amidžića je bila idealna: "Nema nijednu manu"

Blic 13.07.2022
Nakon deset godina braka, top model Danijela Dimitrovska Amidžić i TV voditelj Ognjen Amidžić odlučili su da se razvedu. Danijela Dimitrovska je jednom prilikom progovorila o njihovom braku. "Mi smo zajedno 10 godina, imamo dete i vidi se kroz… »
"Ja sam gospodarica u našem braku": Razvode se posle 10 godina, a ovako je Danijela pričala o Ognjenu Amidžiću!

"Ja sam gospodarica u našem braku": Razvode se posle 10 godina, a ovako je Danijela pričala o Ognjenu Amidžiću!

Mondo 13.07.2022
Ognjen i Danijela su stavili tačku na brak i oglasili se zajedničkim saopštenjem. Ognjen i Danijela su stavili tačku na brak i oglasili se zajedničkim saopštenjem. Voditelj Ognjen Amidžić i top model Danijela Dimitrovska potvrdili su da se razvode… »

Vesti dana »