Povezane vesti

Stefan Karić skrhan bolom, po izlasku iz rijalitija saznao bolnu istinu: Ostao sam bez brata, ne mogu da dođem sebi… (FOTO)

Stefan Karić skrhan bolom, po izlasku iz rijalitija saznao bolnu istinu: Ostao sam bez brata, ne mogu da dođem sebi… (FOTO)

Svet & Skandal 13.07.2022
Stefan Karić skrhan bolom zbog gubitka prijatelja Bivši dugogodišnji komandant najreprezentativnijeg i najvrijednijeg broda Mornarice Vojske Crne Gore, jedrenjaka „Jadran“, kapetan korvete Predrag Supić, preminuo je nedavno u 51.godini života, a… »
Ostao sam bez brata Stefana Karića sačekala tužna vest nakon izlaska iz Zadruge 5

Ostao sam bez brata Stefana Karića sačekala tužna vest nakon izlaska iz Zadruge 5

Alo 13.07.2022
Bolno saznanje. Bivši zadrugar Stefan Karić visoko se plasirao u superfinalu rijalitija "Zadruga" koji se završio pre samo dva dana. Dok mu mnogi čestitaju na plasmanu i učešću u Imaginarijumu, Karića je dočekala tragična vest koju mu je… »
Izgubio sam brata, otišao je na neko lepše mesto... Stefan Karić posle Zadruge saznao tragičnu vest - "Još sam u šoku"

Izgubio sam brata, otišao je na neko lepše mesto... Stefan Karić posle Zadruge saznao tragičnu vest - "Još sam u šoku"

Mondo 13.07.2022
Stefanu Kariću je porodica saopštila vest koja ga je dotukla. Stefanu Kariću je porodica saopštila vest koja ga je dotukla. Bivši učesnik Zadruge Stefan Karić je po izlasku iz rijalitija saznao tragičnu vest koju mu je saopštila porodica… »

Vesti dana »