Povezane vesti

Džihan Abazović: Premijerkina partnerka radi kod nas, ne otvaramo bolnicu

Džihan Abazović: Premijerkina partnerka radi kod nas, ne otvaramo bolnicu

Novi magazin 13.07.2022
Brat crnogorskog premijera Dritana Abazovića, Džihan demantovao je danas navode medija da će sa partnerkom srpske premijerke Ane Brnabić, Milicom Đurić biti suvlasnik klinike koja će biti otvorena u zgradi nekadašnjeg BIGZ-a u Beogradu. Džihan… »
Džihan Abazović za N1: Premijerkina partnerka radi kod nas, ne otvaramo bolnicu

Džihan Abazović za N1: Premijerkina partnerka radi kod nas, ne otvaramo bolnicu

N1 Info 13.07.2022
Dim su ovih dana razbuktali crnogorski mediji tvrdeći da brat crnogorskog premijera i partnerka srpske premijerke postaju suvlasnici klinike koja će biti otvorena u zgradi nekadašnjeg BIGZ-a. Premijerka tvrdi da se u profesionalni život svoje… »
Ana Brnabić o tome da li njena partnerka otvara kliniku u BIGZ-u

Ana Brnabić o tome da li njena partnerka otvara kliniku u BIGZ-u

Nova 13.07.2022
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila danas je da će se njena partnerka Milica Đurđić oglasiti o tome da li sa bratom crnogorskog premijera Dritana Abazovića otvara kliniku u nekadašnjoj zgradi BIGZ-a u Beogradu i da nema potrebe da ona priča o… »
Brnabić: Moja partnerka će se oglasiti da li otvara kliniku, nema potrebe da ja pričam o tome

Brnabić: Moja partnerka će se oglasiti da li otvara kliniku, nema potrebe da ja pričam o tome

Danas 13.07.2022
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila danas je da će se njena partnerka Milica Đurđić oglasiti o tome da li sa bratom crnogorskog premijera Dritana Abazovića otvara kliniku u nekadašnjoj zgradi BIGZ-a u Beogradu i da nema potrebe da ona priča o… »
Brnabić: Moja partnerka će se oglasiti da li otvara kliniku, nema potrebe da ja pričam o tome

Brnabić: Moja partnerka će se oglasiti da li otvara kliniku, nema potrebe da ja pričam o tome

Beta video 13.07.2022
BEOGRAD - Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila danas je da će se njena partnerka Milica Djurdjić oglasiti o tome da li sa bratom crnogorskog premijera Dritana Abazovića otvara kliniku u nekadašnjoj zgradi BIGZ-a u Beogradu i da nema potrebe da ona… »
Brnabić nije htela da se izjasni o navodnoj klinici svoje partnerke i Abazovića

Brnabić nije htela da se izjasni o navodnoj klinici svoje partnerke i Abazovića

N1 Info 13.07.2022
Premijerka Srbije Ana Brnabić, povodom navoda pojedinih crnogorskih medija da njena partnerka Milica Đurđić i rođeni brat premijera Crne Gore Dritana Abazovića Džihan postaju suvlasnici klinike koja bi trebalo da bude otvorena u nekadašnjoj zgradi… »

Vesti dana »