Povezane vesti
Kragujevac: Nastavljaju se radovi na uređenju jezera u Šumaricama
Pressek 13.07.2022
Ekipe preduzeća Šumadija d.o.o nastavljaju radove na uređenju obale jezera u Šumaricama. Juče su radnici uklanjali dotrajalu metalnu binu, koja je postavljene pre nekoliko godina. Da podsetimo, ideja gradskih vlasti je bila da se na toj bini… »
Nastavljeni radovi na uređenju obale jezera u Šumaricama
Kragujevačke 13.07.2022
Ekipe preduzeća "Šumadija" nastavljaju radove na uređenju obale jezera u Šumaricama. U toku je uklanjanje metalne bine koja je, kako navode, izgubila namenu i najviše urušava izled obale. "Nakon završenih intenzivnih radova na sređivanju otvorenih… »
Vesti dana »

Protest protiv „Ćacilenda“: Građani traže da im se vrati Pionirski park
Vreme pre 1 satjoš 23 povezane

Medvedev Trampu: Znam samo jednu zaista lošu stvar, to je treći svetski rat
RTV pre 27 minutajoš 14 povezanih

Završena blokada 30 raskrsnica u Novom Sadu, trajala 45 minuta; U Beogradu održan protest zbog studenata u Pionirskom parku
RTV pre 2 satajoš 68 povezanih

Tramp pobesneo na Putina: Igra se vatrom, da nije bilo mene mnogo loših stvari već bi se dogodilo Rusiji!
Kurir pre 1 satjoš 26 povezanih

Optužen za smrt dve bebe i zlostavljanje, u sud došao nasmejan: Počelo suđenje ginekologu iz Sremske Mitrovice
Mondo pre 5 satijoš 18 povezanih