Povezane vesti

Anđušića iznenadila pešićeva odluka - dogovor je Bio drugačiji! Danilo otkrio detalje: Za sve sam saznao iz novina!

Anđušića iznenadila pešićeva odluka - dogovor je Bio drugačiji! Danilo otkrio detalje: Za sve sam saznao iz novina!

Mondo 13.07.2022
Danilo Anđušić pričao je o izostavljanju iz reprezentacije Srbije za Eurobasket. Danilo Anđušić pričao je o izostavljanju iz reprezentacije Srbije za Eurobasket. Danilo Anđušić se nije našao na spisku selektora Svetislava Pešića za… »
Anđušić otvorio dušu, dogovor je bio drugačiji...

Anđušić otvorio dušu, dogovor je bio drugačiji...

Sportske.net 13.07.2022
Danilo Anđušić može da bude veoma zadovoljan prošlom sezonom u ekipi Monaka, sa kojom se plasirao i u Top 8 Evrolige, a posle rastanka sa ''Kneževima'' dobio je poziv Željka Obradovića da se vrati u Partizan, što je oberučke prihvatio. Šlag na… »
Anketa: Odaberite tim Srbije za evropsko prvenstvo! Pešić je odabrao ova 22 igrača - kome je mesto na Eurobasketu?

Anketa: Odaberite tim Srbije za evropsko prvenstvo! Pešić je odabrao ova 22 igrača - kome je mesto na Eurobasketu?

Mondo 13.07.2022
Svetislav Pešić objavio je širi spisak za Eurobasket, a koga biste vi poveli na predstojeće takmičenje? Svetislav Pešić objavio je širi spisak za Eurobasket, a koga biste vi poveli na predstojeće takmičenje? Svetislav Pešić objavio je širi… »
„Niko me nije zvao, saznao sam iz novina“: Anđušić za Nova.rs o spisku Pešića

„Niko me nije zvao, saznao sam iz novina“: Anđušić za Nova.rs o spisku Pešića

Nova 13.07.2022
Anđušić otvorio dušu o izostanku sa spiska selektora. Selektor Svetislav Pešić objavio je širi spisak igrača na koje računa u narednom periodu u sklopu priprema za Evropsko prvenstvo i kvalifikacione mečeve. Najveća iznenađenja bila su… »

Vesti dana »

Skupština Crne Gore usvojila zakone neophodne za dobijanje IBAR-a

Skupština Crne Gore usvojila zakone neophodne za dobijanje IBAR-a

Slobodna Evropa pre 6 satijoš 1 povezana
Prvi Svesrpski sabor u Beogradu

Prvi Svesrpski sabor u Beogradu

RTS pre 1 satjoš 1 povezana
Na današnji dan, 8. jun

Na današnji dan, 8. jun

B92 pre 7 satijoš 1 povezana