Povezane vesti

Grenel: Volim Srbiju

Grenel: Volim Srbiju

Pravda 14.07.2022
Bivši izaslanik SAD za dijalog Beograda i Prištine Ričard Grenel izjavio je za Juronjuz da nije tajna da voli Srbiju i da veruje da bi Srbija trebalo da bude bliža Americi. On je rekao i da je zbog Vašingtonskog sporazuma još više frustriran nego… »
Grenel za Euronews Srbija: Volim vašu zemlju i nije tajna da verujem da bi Srbija trebalo da bude bliža Americi

Grenel za Euronews Srbija: Volim vašu zemlju i nije tajna da verujem da bi Srbija trebalo da bude bliža Americi

Euronews 14.07.2022
"Ne želim da Srbija bude bliža Rusiji ili Kini, to nije tajna. Mislim da jači srpsko-američki odnosi počinju sa privatnim sektorom koji donosi ekonosmki razvoj, stvara dobro plaćena radna mesta za vas, a donosi razvoj i zapadnjacima, američkim… »
Grenel: Ne plaća me Vlada Srbije, ja sam u privatnom sektoru

Grenel: Ne plaća me Vlada Srbije, ja sam u privatnom sektoru

Glas Amerike 14.07.2022
BEOGRAD - Bivši izaslanik administracije Donalda Trampa za dijalog Srbije i Kosova, Ričard Grenel, održao je u sredu predavanje studentima Fakulteta političkih nauka (FPN) u Beogradu, na kojem je govorio o svom učinku u postizanju sporazuma između… »
Grenel gost na FPN-u: Bajden i Kurti krivi za to što se Vašingtonski sporazum ne primenjuje

Grenel gost na FPN-u: Bajden i Kurti krivi za to što se Vašingtonski sporazum ne primenjuje

Blic 13.07.2022
Vašingtonski sporazum, potpisan 2020. godine se ne primenjuje, jer je administracija Džozefa Bajdena sudbinu tog sporazuma predala Evropskoj uniji, kao i u Aljbinu Kurtiju, koji odbija taj dokument - poručio je danas izaslanik bivšeg predsednika SAD… »
Grenel pred studentima FPN: Ne radim za Vladu Srbije, za nedostatak rešenja oko Kosova krivi EU i Kurti

Grenel pred studentima FPN: Ne radim za Vladu Srbije, za nedostatak rešenja oko Kosova krivi EU i Kurti

Danas 13.07.2022
Kritičan prema Evropskoj uniji, Angeli Merkel i Bajdenovoj administraciji, ali i NVO sektoru, uveren u Trampovu ispravnost, sa kojim deli i odnos prema novinarima – tako bi se moglo ukratko mogli opisati stavovi i ponašanje Ričarda Grenela, u Srbiji… »

Vesti dana »