Povezane vesti

Počeo upis učenika u srednje škole

Počeo upis učenika u srednje škole

Danas 14.07.2022
U srednjim školama danas je počeo upis učenika koji su raspoređeni u prvom upisnom krugu, a đaci će na ovaj način moći da to učine još sutra. Oni koji žele da iskoriste prednost elektronskog upisa preko portala Moja srednja škola imaju rok do… »
Počinje upis učenika u srednje škole

Počinje upis učenika u srednje škole

Radio 021 14.07.2022
Upis u srednje škole za učenike koji su raspoređeni u prvom upisnom krugu počinje danas, saopštilo je Ministarstvo prosvete. Neposredno u školama učenici će moći da se upišu danas i sutra, 14. i 15. jula, dok će preko portala Moja srednja… »
Danas počinje upis učenika u srednje škole

Danas počinje upis učenika u srednje škole

Telegraf 14.07.2022
Za drugi upisni krug ostalo je 635 učenika koji nisu raspoređeni u prvom upisnom krugu. Upis u srednje škole za učenike koji su raspoređeni u prvom upisnom krugu počinje danas. U skladu sa prve tri želje raspoređeno je 86 odsto učenika. Onima… »
Danas počinje upis učenika u srednje škole

Danas počinje upis učenika u srednje škole

Pressek 14.07.2022
U četrvtak, 14. jula počinje upis u srednje škole za učenike koji su raspoređeni u prvom upisnom krugu. Neposredno u školama učenici će moći da se upišu danas i u petak 14. i 15. jula, dok će preko portala Moja srednja škola upis biti… »
Danas počinje upis učenika u srednje škole, sledi drugi upisni rok

Danas počinje upis učenika u srednje škole, sledi drugi upisni rok

Euronews 14.07.2022
Upis u srednje škole za učenike koji su raspoređeni u prvom upisnom krugu počinje danas, saopštilo je Ministarstvo prosvete. Neposredno u školama učenici će moći da se upišu danas i sutra, 14. i 15. jula, dok će preko portala Moja srednja… »
Vodič za upis u srednje škole: Objavljeni su rasporedi učenika, evo šta dalje čeka buduće srednjoškolce

Vodič za upis u srednje škole: Objavljeni su rasporedi učenika, evo šta dalje čeka buduće srednjoškolce

Blic 13.07.2022
Završni ispiti i spiskovi sa potrebnim brojem bodova da se svršeni osnovci upišu u željene srednje škole su finalizovani. Ministarstva prosvete je objavilo konačni rasporedi učenika u srednje škole, kao i broj preostalih mesta na određenim… »
U mnogim srednjim školama upisni prag niži u odnosu na lane: Jedna gimnazija je apsolutno iznenađenje

U mnogim srednjim školama upisni prag niži u odnosu na lane: Jedna gimnazija je apsolutno iznenađenje

Danas 13.07.2022
Posle raspodele u prvom upisnom krugu u srednjim školama je ostalo slobodno 16.000 mesta, saopštilo je Ministarstvo prosvete, bez preciziranja u kojim područjima rada ima najviše praznih klupa. Još jedna nedoumica je otkud toliko slobodnih mesta, s… »

Vesti dana »