Povezane vesti

Na jesen useljavanje u stanove solidarnosti na Novom naselju i novi konkurs

Na jesen useljavanje u stanove solidarnosti na Novom naselju i novi konkurs

NoviSad.com 14.07.2022
Novi Sad - Prvih 25 porodica u septembru bi trebalo da se usele u stanove solidarnosti na Novom naselju, dok će Grad istovremeno raspisati konkurs za prodaju još 25 stanova. Na samom kraju ulice Momčila Tapavice, neposredno uz Somborsku rampu i kružni… »
Kvadrat za samo hiljadu evra: Vučević obišao stanove u novoizgrađenoj zgradi na Novom Naselju (foto)

Kvadrat za samo hiljadu evra: Vučević obišao stanove u novoizgrađenoj zgradi na Novom Naselju (foto)

Srbija danas 14.07.2022
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević obišao je stanove u novoizgrađenoj zgradi u Momčila Tapavice, namenjene solidarnom stanovanju. - Za vrlo kratko vreme završavamo lamelu V u Momčila Tapavice i time stavljamo na raspolaganje još 25 stanova… »
Još 25 solidarnih stanova uskoro u prodaji: Kvadrat će biti ispod 1.000 evra, evo kad počinje konkurs

Još 25 solidarnih stanova uskoro u prodaji: Kvadrat će biti ispod 1.000 evra, evo kad počinje konkurs

Blic 14.07.2022
Stanovi u novoizgrađenoj zgradi u Ulici Momčila Tapavice završeni su, a gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević obišao je one namenjene solidarnom stanovanju. -Za vrlo kratko vreme završavamo lamelu V u Momčila Tapavice i time stavljamo na… »
FOTO: Solidarni stanovi u završnoj fazi izgradnje, u septembru konkurs

FOTO: Solidarni stanovi u završnoj fazi izgradnje, u septembru konkurs

Moj Novi Sad 14.07.2022
Projektom izgradnje objekata u Ulici Momčila Tapavice bb planirana je izgradnja ukupne bruto kvadrature 14.682 m2, a radovi na izgradnji planirani su u fazama. Radovi na lameli 6 su završeni krajem 2020. godine, a na izgradnji lamele 5 započeli su u… »
Miloš Vučević: Grad ulaže u solidarno stanovanje

Miloš Vučević: Grad ulaže u solidarno stanovanje

RTV 14.07.2022
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević obišao je stanove u novoizgrađenoj zgradi u Ulici Momčila Tapavice, namenjene solidarnom stanovanju. "Obišao sam skoro potpuno završenu stambenu zgradu na Novom naselju, zajedno sa mojim… »
Grad ulaže u solidarno stanovanje

Grad ulaže u solidarno stanovanje

Dnevnik 14.07.2022
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević obišao je stanove u novoizgrađenoj zgradi u Ulici Momčila Tapavice u Novom Sadu, namenjene solidarnom stanovanju. - Obišao sam skoro potpuno završenu stambenu zgradu na Novom naselju, zajedno sa mojim… »

Vesti dana »