Povezane vesti
Osuđivanom porodičnom nasilniku, faraon iz Leskovca dodelio 250.000 za brigu o žrtvama nasilja
Luftika 14.07.2022
Predsednik Udruženja samohranih roditelja Leskovca Tate i Mame U-TiM, Miodrag Stanković, za osnivanje SOS kancelarije za pomoć žrtvama nasilja dobio je od grada Leskovca 250.000 dinara. Svakako da bi ovo bila pozitivna vest za pozdraviti, da Stanković… »
Paradoks Leskovčanin osuđen za nasilje u porodici dobio novac za borbu protiv nasilja u porodici?!
Kurir 14.07.2022
SKANDAL - U Leskovcu je prošle nedelje otvorena SOS kancelarija za pomoć žrtvama porodičnog nasilja, a tom kancelarijom, koja je od lokalne samouprave dobila 250.000 dinara rukovodiće čovek, koji je i sam u leskovačkom Osnovnom sudu dva puta osuđivan za… »
Vesti dana »
Milivojević u Valjevu: Studentski protesti nisu nasilni, nasilje izaziva Vučićev režim (VIDEO)
Danas pre 8 satijoš 1 povezana
Novi predsednik Mađarske Andraš Baka već sada popularniji nego što je njegov prethodnik Tamaš Šuljok ikada bio: Šta je sve pokazalo istraživanje?
Danas pre 6 satijoš 1 povezana
MUP objavio procenu broja okupljenih na protestu u Valjevu, privedeno 11 osoba zbog oružja i ličnih karata
Danas pre 2 satajoš 2 povezane




