Povezane vesti

Dalila se oglasila prvi put posle paklene noći i raskida: Iznenadila objavom na mrežama - Ne možeš ovako da me tretiraš!

Dalila se oglasila prvi put posle paklene noći i raskida: Iznenadila objavom na mrežama - Ne možeš ovako da me tretiraš!

Mondo 14.07.2022
Dalila Dragojević i Filip Car više nisu zajedno, a raskid se desio iznenada, pred kamerama. Dalila Dragojević i Filip Car više nisu zajedno, a raskid se desio iznenada, pred kamerama. Dalila Dragojević je sinoć u emisiji "Narod pita" javno raskinula… »
Haos tokom emisije u kojoj ga je ostavila: Filip hteo da uleti u studio, obezbeđenje reagovalo - otkriveno s Kim je bio!

Haos tokom emisije u kojoj ga je ostavila: Filip hteo da uleti u studio, obezbeđenje reagovalo - otkriveno s Kim je bio!

Mondo 14.07.2022
Evo šta se dešavalo iza kamera dok je Dalila sama sedela u studiju umesto sa Filipom Carem, koji se kasnije predomislio u vezi sa gostovanjem. Evo šta se dešavalo iza kamera dok je Dalila sama sedela u studiju umesto sa Filipom Carem, koji se kasnije… »
Ne želim da me tretira kao g**no! Dalila se oglasila prvi put nakon raskida sa Filipom

Ne želim da me tretira kao g**no! Dalila se oglasila prvi put nakon raskida sa Filipom

Alo 14.07.2022
Poručila svima. Dalila Dragojević uživo u emisiji raskinula je sa Filipom Carem, zbog toga što joj se nije našao kao podrška. Car je pokušao da upadne u emisiju, ali mu pristup nije bio dozvoljen. Dragojevićka je nakon emisije otišla kod svoje… »
Sabotaža! Dalila Dragojević zaratila sa voditeljem, ovo će joj se obiti o glavu (foto)

Sabotaža! Dalila Dragojević zaratila sa voditeljem, ovo će joj se obiti o glavu (foto)

Alo 14.07.2022
Otkriveni detalji skandalozne večeri. Drugoplasirala Dalila Dragojević prošle noći bila je u emisiji ,,Zadruga - Narod pita" tokom koje je u razgovoru sa voditeljem Milanom Miloševićem raskinula vezu sa Filipom Carem. Njegov prijatelj je za naš… »

Vesti dana »