Povezane vesti

Jović u ljubičastoj "sedmici" - Vlaha "pogurao" transfer, može li do Ronaldovih brojki?

Jović u ljubičastoj "sedmici" - Vlaha "pogurao" transfer, može li do Ronaldovih brojki?

Sportske.net 14.07.2022
Luka Jović je danas i zvanično predstavljen u svom novom klubu. Srpski internacionalac je pojačao Fiorentinu, imao je i dosta uspeha u prvoj pripremnoj utakmici protiv Real Vićence kada je postigao 4 gola za jedno poluvreme. Naredne sezone ga gledamo… »
Jović Izabrao broj u fioretini: ‘Nadam se da ću postići mnogo golova, baš kao Dušan!’

Jović Izabrao broj u fioretini: ‘Nadam se da ću postići mnogo golova, baš kao Dušan!’

Hot sport 14.07.2022
Navijači ga već obožavaju! Luka Jović je nedavno postao novi fudbaler Fiorentine. Samo par dana nakon potpisa u prijateljskoj utakmici sa Real Vićencom postigao je četiri pogotka noseći broj 21 na dresu. Ipak, srpski napadač neće nositi taj broj… »
Jović otkrio zašto je izabrao sedmicu u Fiorentini

Jović otkrio zašto je izabrao sedmicu u Fiorentini

Sport klub 14.07.2022
Srpski napadač Luka Jović u četvrtrak je i zvanično predstavljen kao novo pojačanje Fiorentine za koju je već postigao četiri gola na prijateljskom meču protiv Real Vićence (7:0). On je tokom razgovora sa novinarima objasnio zašto je baš… »
Jović: Vlahović mi pomogao da izaberem Fjorentinu, Ronaldo me inspiriše

Jović: Vlahović mi pomogao da izaberem Fjorentinu, Ronaldo me inspiriše

Nova 14.07.2022
Srpski napadač otvoreno za italijanske medije. Luka Jović je pojasnio je da je u Firencu stigao na savet Dušana Vlahovića, da uživa u novom klubu i da se nada golovima. Potpisao je dvogodišnji ugovor sa Firencom, a Real će dobiti 50 odsto od… »

Vesti dana »