Povezane vesti
Aleksi Šantiću vraćena ulica u Mostaru, preimenovane one po fašističkim vođama
N1 Info 14.07.2022
Šest ulica u Mostaru, na jugu Bosne i Hercegovine više ne nose nazive po političkim i vojnim zvaničnicima ustaškog režima iz perioda Drugog svetskog rata. To je odlučeno dvotrećinskom većinom na sednici Gradskog veća Grada Mostara u četvrtak 14. jula… »
U Mostaru ukinuti nazivi ulica po ustaškim zvaničnicima
Al Jazeera 14.07.2022
Gradske vlasti Mostara odlučile su da šest ulica više neće nositi nazive po političkim i vojnim zvaničnicima ustaškog režima iz perioda NDH. Šest ulica u Mostaru više neće nositi nazive po političkim i vojnim zvaničnicima ustaškog režima iz perioda… »
U Mostaru ukinuti nazivi ulica po ustaškim zvaničnicima
Slobodna Evropa 14.07.2022
Šest ulica u Mostaru, na jugu Bosne i Hercegovine više ne nose nazive po političkim i vojnim zvaničnicima ustaškog režima iz perioda Drugog svjetskog rata. To je odlučeno dvotrećinskom većinom na sjednici Gradskog vijeća Grada Mostara na sjednici u… »
Vesti dana »

Trgovinski sporazumi SAD sa Japanom i Filipinima i približavanje sporazuma sa EU o carinama
Naslovi.ai pre 1 satjoš 29 povezanih

Toplotni talas u Srbiji do subote sa temperaturama do 42 stepena i najavom osveženja od nedelje
Naslovi.ai pre 7 minutajoš 69 povezanih

Visoka zdravstvena škola u Zemunu donela odluku o ulasku osoblja u zgradu, studenti tvrde da nisu prekinuli blokadu
RTS pre 1 satjoš 20 povezanih