Povezane vesti

''Mi nismo ukrajinci! Mi smo Slovaci!'': Hiljade ljudi u Bratislavi poslalo jasnu poruku vlasti (video)

''Mi nismo ukrajinci! Mi smo Slovaci!'': Hiljade ljudi u Bratislavi poslalo jasnu poruku vlasti (video)

Pravda 14.07.2022
U Bratislavi je održan masovni skup protiv učešća Slovačke u ratu protiv Rusije. '’Mi smo Slovaci!'’, bio je glasni masovni odgovor predsednici Slovacke na rečenicu: '’Wea are Ukrainians'’. Preko 5.000 ljudi se juce skupilo u Bratislave na… »
Vučić: Za premijera 4 kandidata, novi ljudi u budućoj vladi

Vučić: Za premijera 4 kandidata, novi ljudi u budućoj vladi

Bujanovačke 14.07.2022
Bujanovac, Beograd, 14. juli 2022. (Foto Bujanovačke: ilustracija) – Za premijera postoje 4 kandidata, a sasvav nove vlade bitno će se razlikovati od dosadašnje, rekao je predsednik Aleksandar Vučić gostujući na TV Pink. Kako je rekao, za dvoje… »
U ova ministarstva dolaze novi ljudi? Otkriveno koje promene će biti ključne u novoj Vladi Srbije

U ova ministarstva dolaze novi ljudi? Otkriveno koje promene će biti ključne u novoj Vladi Srbije

Srbija danas 14.07.2022
Konsultacije o sastavu nove Vlade Srbije sa predsednikom Aleksandrom Vučićem počinju danas. Najmanje dva sektora u novoj vladi biće poverena novim snagama, smatra politički analitičar Dejan Vuk Stanković koji je analizirao u Jutarnjem programu… »

Vesti dana »