Povezane vesti
Gojković: Srbija je zemlja u kojoj umetnost prati savremene trendove
Novi magazin 14.07.2022
Ministarka kulture i informisanja Maja Gojković izjavila je da izložba u Milanu pokazuje da je Srbija zemlja u kojoj umetnost prati savremene trendove. "Srbija ima bogatu tradiciju kada je reč o primenjenoj umetnosti. Učešće na izložbi daje podsticaj… »
Gojković otvorila Paviljon Srbije na Trijenalu u Milanu
RTV 14.07.2022
MILANO - Potpredsednica vlade i ministarka kulture i informisanja Maja Gojković otvorila je danas paviljon Srbije na 23. Međunarodnoj izložbi Trijenala u Milanu. Gojković je poručila da naša zemlja ovim nastupom, uz eminentne svetske umetnike iz preko 40… »
Maja Gojković otvorila paviljon Srbije na Trijenalu u Milanu
Telegraf 14.07.2022
„Kombinacijom i prožimanjem vrednosti i stavova iz prošlosti, sadašnjosti i projektovane budućnosti, svaki pojedinac može da stvori svoje viđenje univerzalnih zakona koji određuju odnos prema nepoznatom“, naglasila je ministarka kulture i informisanja… »
Vesti dana »
Indonezija: Zemljotres magnitude 7,7 u oblasti Flores, poginulo najmanje 20 osoba
Beta pre 1 satjoš 51 povezana
Požar kod Nevesinja pod kontrolom, aktivna žarišta kod Novog Goražda i Omiša – bolja situacija u Herceg Novom
RTS pre 1 satjoš 20 povezanih
uživo Iran žestoko odgovorio Trampu, pogođen brod u Ormuskom moreuzu: „SAD nikada neće uspostaviti kontrolu“
NIN pre 1 satjoš 16 povezanih
Mađari na nogama! Hitno potapaju dve barže na Dunavu, nuklearka Pakš i dalje ugrožena
Blic pre 39 minutajoš 12 povezanih




