Povezane vesti
Kraj ‘buma’ na tržištu nekretnina?
Bonitet 15.07.2022
Da li je kraj ’buma’ na tržištu nekretnina? Podaci pokazuju da se to dešava u dve zemlje. Predviđanja stručnjaka da ’bumu’ na tržištu nekretnina dolazi kraj, proteklih dana počela su da se i ostvaruju. Nakon višegodišnjeg upornog rasta… »
Nakon rekordnog rasta cene nekretnina u najvećim ekonomijama počele da padaju
Biznis.rs 15.07.2022
Talas pojeftinjenja zahvatio tržište SAD i Nemačke. Ono što stručnjaci predviđaju mesecima, poslednjih dana počelo je da se ostvaruje – posle nekoliko godina upornog rasta do rekordnih visina, cene nekretnina su počele da padaju, a talas… »
Vesti dana »
![Tramp uputio strašnu pretnju Hamasu! Ako ne ispune zahtev, ponovo počinje krvavi sukob na Blistom istoku](https://nstatic.net/263/38955263nlbktl.jpg)
Tramp uputio strašnu pretnju Hamasu! Ako ne ispune zahtev, ponovo počinje krvavi sukob na Blistom istoku
Mondo pre 5 satijoš 12 povezanih
![Đurić na sastanku sa Kajom Kalas: Članstvo u EU prioritet Srbije, otvaranje Klastera 3 veoma značajno](https://nstatic.net/421/38955421ddwrbn.jpg)
Đurić na sastanku sa Kajom Kalas: Članstvo u EU prioritet Srbije, otvaranje Klastera 3 veoma značajno
Blic pre 3 satajoš 2 povezane
![Vučić najavio razgovore sa Savezom vojvođanskih Mađara o deklaraciji „Vojvodina u Srbiji“](https://nstatic.net/854/38953854zfbuzc.jpg)
Vučić najavio razgovore sa Savezom vojvođanskih Mađara o deklaraciji „Vojvodina u Srbiji“
Danas pre 6 satijoš 1 povezana