Povezane vesti

Sada su ovih 20 simptoma najčešći kod korone: Bol u grlu na prvom mestu

Sada su ovih 20 simptoma najčešći kod korone: Bol u grlu na prvom mestu

Nedeljnik 15.07.2022
EPA-EFE/ERNESTO GUZMAN JR Bol u grlu može biti glavni simptom koji ukazuje da neko ima Covid-19, prema novim podacima. Sledeći najčešći simptomi su glavobolja i zapušen nos, prema Zoe COVID istraživanju, prenosi BBC. Na početku pandemije, simptomi… »
Istraživanje: “Novi najčešći simptom koronavirusa je upala grla”

Istraživanje: “Novi najčešći simptom koronavirusa je upala grla”

Nedeljnik 15.07.2022
EPA-EFE/CAROLINE BREHMAN Upala grla mogla bi biti glavni simptom koji ukazuje da imate kovid-19. Ovo je najčešći simptom koji je prijavilo 17.500 ljudi koji su prošle nedelje u Velikoj Britaniji bili pozitivni na korona virus. Posle upale grla… »
Radovanović: Obične maske ne štite od kentaura i drugih podsojeva, potrebna pouzdanija zaštita

Radovanović: Obične maske ne štite od kentaura i drugih podsojeva, potrebna pouzdanija zaštita

Danas 15.07.2022
„Ja imam N 95 masku, one obične više ne štite jer peti podsoj omikrona se tako lako prenosi, mala količina je potrebna za zaražavanje da je potrebna pouzdanija zaštita“, rekao je za N1 epidemiolog Zoran Radovanović objašnjavajući opasnosti… »
Radovanović: Obične maske ne štite od kentaura, ja nosim N95

Radovanović: Obične maske ne štite od kentaura, ja nosim N95

Nova 15.07.2022
"Ja imam N 95 masku, one obične više ne štite jer peti podsoj omikrona se tako lako prenosi, mala količina je potrebna za zaražavanje da je potrebna pouzdanija zaštita", rekao je za N1 epidemiolog Zoran Radovanović objašnjavajući opasnosti koje… »
Radovanović: “Obične maske ne štite od kentaura i drugih podsojeva”

Radovanović: “Obične maske ne štite od kentaura i drugih podsojeva”

Nedeljnik 15.07.2022
Fotografija: Igor Pavićević “Ja imam N 95 masku, one obične više ne štite jer peti podsoj omikrona se tako lako prenosi, mala količina je potrebna za zaražavanje da je potrebna pouzdanija zaštita”, rekao je epidemiolog Zoran Radovanović… »
Simptomi korone su se promenili, zaboravite na miris i ukus: Ovo su novi znaci da ste pozitivni, neke biste ignorisali!

Simptomi korone su se promenili, zaboravite na miris i ukus: Ovo su novi znaci da ste pozitivni, neke biste ignorisali!

Mondo 15.07.2022
Korona virus opet hara, brojke zaraženih se povećavaju, a stručnjaci upozoravaju na potpuno nove simptome. Korona virus opet hara, brojke zaraženih se povećavaju, a stručnjaci upozoravaju na potpuno nove simptome. Da i dalje ne treba da se opuštamo… »
Korona virus: Upala grla novi glavni simptom kovida-19

Korona virus: Upala grla novi glavni simptom kovida-19

Glas Šumadije 15.07.2022
Upala grla mogla bi biti glavni simptom koji ukazuje da imate kovid-19. Ovo je najčešći simptom koji je prijavilo 17.500 ljudi koji su prošle nedelje u Velikoj Britaniji bili pozitivni na korona virus. Posle upale grla sledeći simptom koji su… »
Bol u grlu je sada najčešći simptom korona virusa

Bol u grlu je sada najčešći simptom korona virusa

Domino magazin 15.07.2022
Bol u grlu je sada najčešći simptom korona virusa. To je rezultat poslednjeg istraživanja od prošle nedelje. Sledeći najčešći prijavljeni simptomi bili su glavobolja, začepljeni nos i kašalj. Visoka temperatura ili groznica i gubitak mirisa ili… »
Korona virus: Upala grla novi glavni simptom kovida-19

Korona virus: Upala grla novi glavni simptom kovida-19

Južne vesti 15.07.2022
Getty Images Upala grla mogla bi biti glavni simptom koji ukazuje da imate kovid-19. Ovo je najčešći simptom koji je prijavilo 17.500 ljudi koji su prošle nedelje u Velikoj Britaniji bili pozitivni na korona virus. Posle upale grla sledeći simptom… »
Korona virus: Upala grla novi glavni simptom kovida-19

Korona virus: Upala grla novi glavni simptom kovida-19

BBC News 15.07.2022
Istraživanje u Velikoj Britaniji pokazalo da su upala grla, ali i glavobonja, začepljen nos i kašanj glavni simptomi korona virusa. Upala grla mogla bi biti glavni simptom koji ukazuje da imate kovid-19. Ovo je najčešći simptom koji je prijavilo… »
Mnogi zaboravili na koronu, misle prehlada ili stomačni virus, a zapravo je kovid: Da li ćemo ponovo nositi maske?

Mnogi zaboravili na koronu, misle prehlada ili stomačni virus, a zapravo je kovid: Da li ćemo ponovo nositi maske?

Danas 15.07.2022
I te kako ćemo se još baviti koronom i daleko od toga da je gotovo. Trenutno treba uvesti makar minimum zaštitnih epidemioloških mera u vidu maski u zatvorenom prostoru, i na otvorenom u situacijama kada ne može da se održava distanca – kaže za… »

Vesti dana »