Povezane vesti

Konstrakta je nekad više zarađivala od upravljanja zgradom nego od pevanja

Konstrakta je nekad više zarađivala od upravljanja zgradom nego od pevanja

Nova 15.07.2022
Ana Đurić Konstrakta, ovogodišnja predstavnica Srbije na Evroviziji u Torinu, danas je jedan od najtraženijih izvođača, a doskora nije mnogo zarađivala od muzike. Konstraktin hit „In corpore sano“ privukao je veliku pažnju, prvo ljudi u… »
Otkrivamo koliko Konstrakta sada zarađuje: Od sume se vrti u glavi

Otkrivamo koliko Konstrakta sada zarađuje: Od sume se vrti u glavi

Nova 15.07.2022
Umetnica mora biti dobro plaćena. Ana Đurić Konstrakta, ovogodišnja predstavnica Srbije na Evroviziji u Torinu, postigla je veliki uspeh, kako na najvećem muzičkom takmičenju u Evropi, tako i van njega. Konstraktin hit „In Corpore Sano“… »
Konstrakta odbila sve ponude! Umetnica ne želi da čuje za jednu vrstu posla - "Nisam gadljiva na pare, ali..."

Konstrakta odbila sve ponude! Umetnica ne želi da čuje za jednu vrstu posla - "Nisam gadljiva na pare, ali..."

Mondo 15.07.2022
Predstavnica Srbije na Pesmi Evrovizije 2022 u Torinu otkrila je kakve ponude je sve odbila nakon što je ostvarila veliki uspeh na popularnom muzičkom takmičenju. Predstavnica Srbije na Pesmi Evrovizije 2022 u Torinu otkrila je kakve ponude je sve… »
Konstrakta: Niko ne može da me ubedi u suprotno

Konstrakta: Niko ne može da me ubedi u suprotno

Vesti online 15.07.2022
Konstrakta, ovogodišnja predstavnica Srbije na “Evroviziji”, progovorila je o odbijanju velikih para koje su joj nudili u prethodnom periodu za reklamiranje različitih proizvoda. – Stojim tanko sa reklamnim kampanjama. Tanko. Ne znam, ja nekako… »

Vesti dana »