Povezane vesti
Borelj tokom posjete Crnoj Gori: Prošlo je dosta vremena bez značajnijeg napretka
Glas Amerike 15.07.2022
Predstavnik Evropske unije za vanjske poslove i bezbjednosnu politiku Žozep Borelj kazao je u petak da je "Crna Gora predvodnica na putu ka EU, ali da se mora uraditi još više na putu reformi". On je upozorio da je "prošlo dosta vremena bez… »
Evropski šef diplomatije donio jasnu poruku u Podgoricu
Al Jazeera 15.07.2022
Crna Gora je među partnerima kojima Evropska unija najviše vjeruje, rekao je evropski šef diplomatije Josep Borrell nakon razgovora s crnogorskim kolegom Rankom Krivokapićem. Brisel zato očekuje da će ta zemlja zadržati zadani smjer i pokazati put… »
Borelj u Crnoj Gori: Ne dozvolite da vam drugi događaji skrenu pažnju od puta ka EU
Euronews 15.07.2022
Šef evropske diplomatije Žozep Borelj pozvao je političke lidere u Crnoj Gori da ne dopuste da im drugi događaji skrenu pažnju sa najvažnijeg, a to je ubrzanje pristupanja Evropskoj uniji. "Mislim da politički lideri ovde u Crnoj Gori treba da… »
Reforme i vladavina prava prioriteti Crne Gore na evropskom putu, poručio Borelj
Slobodna Evropa 15.07.2022
Politički lideri u Crnoj Gori treba da kao strateški prioritet utvrde ubrzano pristupanje Evropskoj uniji (EU) i ne dopuste da ih drugi događaji skrenu sa tog poduhvata, izjavio je visoki predstavnik EU za vanjske poslove i bezbjednosnu politiku Žozep… »
Vesti dana »
Protest advokata isped javnog servisa Srbije, traže da se čuje njihov glas
Slobodna Evropa pre 4 satijoš 16 povezanih
Građani upali u zgradu Opštine Bogatić i izbacili šefa poslaničke grupe SNS
Vreme pre 5 satijoš 32 povezane
Ženska osoba koja je pretila dekanki Jovanović u Nišu dovedena u prostorije policije
Novi magazin pre 1 satjoš 16 povezanih
Međunarodni krivični sud pozvao države članice da se suprotstave Trampovim sankcijama
Beta pre 4 satijoš 34 povezane
Blokade i petnaestominutna tišina širom Srbije - u Bogatiću protest protiv kopanja litijuma i podrška studentima
RTS pre 54 minutajoš 57 povezanih