Povezane vesti

Doktor đurđević tvrdi da nije slomio vrat pacijentu: Advokat porodice Đurić otkrio šta je ono što ih plaši (foto)

Doktor đurđević tvrdi da nije slomio vrat pacijentu: Advokat porodice Đurić otkrio šta je ono što ih plaši (foto)

Kurir 16.07.2022
Verujem u savestan postupak tužilaštva, a kao pravni zastupnik učiniću sve da se ovako nešto nikada ne ponovi, kaže za Kurir advokat Momčilo Bulatović. Smrt Beograđanina Milana Đurića (58), koji je preminuo 9. jula posle tri meseca provedena u… »
Meta sam linča: Kiropraktičar dr Đurđević tvrdi da preminulom Đuriću nije slomio vrat

Meta sam linča: Kiropraktičar dr Đurđević tvrdi da preminulom Đuriću nije slomio vrat

Kurir 16.07.2022
Prof. dr Slaviša Đurđević tvrdi da nije obavio intervenciju na atlasu unesrećenog Milana Đurića i da je, bez obzira na to, van sebe zbog medijskog linča kome je, kako navodi, danima neopravdano izložen. Prof. dr Đurđević je kao zaposleni u… »
Nisam nameštao atlas preminulom đuriću, a linčuju me! Oglasio se doktor i izneo svoju stranu priče - van sebe sam

Nisam nameštao atlas preminulom đuriću, a linčuju me! Oglasio se doktor i izneo svoju stranu priče - van sebe sam

Mondo 16.07.2022
Profesor dr Slaviša Đurđević, koji je označen kao krivac za smrt Beograđanina MIlana Đurića, tvrdi da nije radio intervenciju "nameštanja atlasa", kao i da trpi medijski linč zbog smrti pacijenta. Profesor dr Slaviša Đurđević, koji je… »

Vesti dana »