Povezane vesti

Kao što su mnogi predviđali, Sandra Rešić i Anđelo Ranković već raskinuli!

Kao što su mnogi predviđali, Sandra Rešić i Anđelo Ranković već raskinuli!

Svet plus 16.07.2022
Kao što su mnogi predviđali, Sandra Rešić i Anđelo Ranković već su raskinuli svoju rijaliti vezu! Koliko sam mogla da mu pomognem, pomogla sam mu. Šta se dešava s njim napolju, ja ne znam. Anđelo Ranković i Sandra Rešić stavili su tačku na… »
"Nismo više zajedno": Raskinuli Sandra i Anđelo Oglasila se Rešićka, otkrila sve o kraju veze

"Nismo više zajedno": Raskinuli Sandra i Anđelo Oglasila se Rešićka, otkrila sve o kraju veze

Blic 16.07.2022
Zadrugari nisu izdržali dugo posle rijalitija. Najsvežiji par u Zadruzi 5 bili su Sandra Rešić i Anđelo Ranković, budući da su se smuvali nekoliko dana pre finala ovog rijalitija. I dok su mnogi prognozirali da ova veza nema svetlu budućnost, njih… »
Sandra Rešić i anđelo Ranković raskinuli: Veza iz rijalitija trajala samo jedan mesec, evo šta kaže pevačica (foto)

Sandra Rešić i anđelo Ranković raskinuli: Veza iz rijalitija trajala samo jedan mesec, evo šta kaže pevačica (foto)

Kurir 16.07.2022
Anđelo Ranković i Sandra Rešić stavili su tačku na jednomešečnu vezu koju su započeli u rijalitiju "Zadruga 5". Ona se kratkim saopštenjem obratila fanovima. - Za sve one koji su pitali, nismo više zajedno, bez pompe i velikih objašnjenja… »
Presekla sam! Da vučem za dvoje ljudi ne mogu: Sandra Rešić otkrila zbog čega je raskinula sa Anđelom, a majka Cica joj…

Presekla sam! Da vučem za dvoje ljudi ne mogu: Sandra Rešić otkrila zbog čega je raskinula sa Anđelom, a majka Cica joj…

Kurir 16.07.2022
Nakon što je na svom profilu na Instagramu obavestila javnost o raskidu sa Anđelom Rankovićem, pevačica i bivša zadrugarka Sandra Rešić oglasila se i otvorila dušu o emotivnom krahu. Naime, kako Sandra ističe, sa Anđelom je ostala u korektnim… »

Vesti dana »