Povezane vesti

Ne veruje da sam kod kuće Dejan Dragojević otkrio detalje susreta sa bakom u Veterniku a onda priznao šta je sa razvodom od…

Ne veruje da sam kod kuće Dejan Dragojević otkrio detalje susreta sa bakom u Veterniku a onda priznao šta je sa razvodom od…

Kurir 16.07.2022
Dejan Dragojević otkrio je detalje susreta sa bakom koju nije video pet godina. - Nisam kupio auto, uzeo sam od ćaleta. Ne zanima me to, ni da mi dođe, ja ga ne bih dotakao. Čekam malo da se smiri situacija, da odemo malo da letujemo. Ona i dalje ne… »
Dejan nakon pobede doneo veliku odluku! I Lepi Mića ima razlog da slavi, otkrio šta se dešava za 16 dana! Ovo su detalji

Dejan nakon pobede doneo veliku odluku! I Lepi Mića ima razlog da slavi, otkrio šta se dešava za 16 dana! Ovo su detalji

Mondo 16.07.2022
Lepi Mića je presrećan zbog odluke Dejana Dragojevića, a 2. avgust je izuzetno važan za obojicu. Lepi Mića je presrećan zbog odluke Dejana Dragojevića, a 2. avgust je izuzetno važan za obojicu. Dejan Dragojević je izašao iz Zadruge kao pobednik… »
Car u emisiji uživo otkrio da nije u vezi sa Dalilom! Spakovao kofere, 22 meseca nije video majku, evo kad ide nazad u…

Car u emisiji uživo otkrio da nije u vezi sa Dalilom! Spakovao kofere, 22 meseca nije video majku, evo kad ide nazad u…

Kurir 16.07.2022
Filip Car i Dalila Dragojević su danas uhvaćeni zajedno, mnogi su pomislili da su se pomirili, a sada je Filip otkrio istinu. - Nisam sa Dalilom, videli smo se nešto, pričali smo o svemu van Zadruge, prvi put smo imali normalan razgovor, bili smo… »
Zakazano krštenje Dejana Dragojevića: Ovaj zadrugar će mu biti kum: Evo ko će još prisustvovati svetom činu

Zakazano krštenje Dejana Dragojevića: Ovaj zadrugar će mu biti kum: Evo ko će još prisustvovati svetom činu

Blic 16.07.2022
Iza Dejana Dragojevića, koji je pobedio u petoj sezoni rijalitija "Zadruga", jako je težak period. Njega je prvo u rijalitiju prevarila supruga Dalila, zbog čega je on imao niz nervnih slomova, a na kraju se zaljubio i otpočeo vezu sa Aleksandrom… »
Dalili sam ostavio sve u Bosni kada sam potpisao papire! Dejan Dragojević doneo odluku, evo da li će podeliti nagradu sa…

Dalili sam ostavio sve u Bosni kada sam potpisao papire! Dejan Dragojević doneo odluku, evo da li će podeliti nagradu sa…

Kurir 16.07.2022
Nakon što su se pojavile informacije da brak Dalile i Dejana Dragojevića nije zakonski okončan, te da će zbog toga nagrade stečene u petoj sezoni rijaliti šou-programa "Zadruga" morati da dele na ravne časti, oglasio se Dejan Dragojević. - Ja sam… »

Vesti dana »