Povezane vesti

Kovačević: Zbog rata Nikol Kidman nije zaigrala u Kustinom i mom filmu

Kovačević: Zbog rata Nikol Kidman nije zaigrala u Kustinom i mom filmu

Nova 17.07.2022
Nikol Kidman je potpisala predugovor da igra glavnu ulogu u filmu. Producenti su bili ljudi koji su dobili Oskara za "Tanku crvenu liniju". Ali, nažalost, tada je počeo rat i sve je prekinuo, prisetio se Dušan Kovačević rada na filmu "Beli hotel"… »
„Zvao me je Šerbedžija s Briona da vidi je l` dolazim na Palić“

„Zvao me je Šerbedžija s Briona da vidi je l` dolazim na Palić“

Nova 17.07.2022
Drugi dan 29. Festivala evropskog filma Palić u znaku je otvaranja takmičarskog programa "Paralele i sudari" i hrvatskog glumca Igora Gala, koji je ovogodišnji, drugi po redu dobitnik nagrade "Aleksandar Lifka" za doprinos regionalnoj kinematografiji… »
Nije me iznenadila nagrada: Dušan Kovačević je pola veka na filmu! Otkrio ko mu je omiljena glumica!

Nije me iznenadila nagrada: Dušan Kovačević je pola veka na filmu! Otkrio ko mu je omiljena glumica!

Kurir 17.07.2022
Dodelom nagrade "Aleksandar Lifka" za izuzetan doprinos evropskoj kinematografiji našem proslavljenom piscu, scenaristi i reditelju Dušanu Kovačeviću, otvoreno je 29. izdanje Festivala evropskog filma Palić. Priznanje ovogodišnjem laureatu uručili… »
Palić u znaku sedme umetnosti: Počeo festival evropskog filma koji traje do 22. jula

Palić u znaku sedme umetnosti: Počeo festival evropskog filma koji traje do 22. jula

Večernje novosti 17.07.2022
BAJKOVITI ambijent Letnje pozornice na Paliću narednih nedelju dana biće prestonica sedme umetnosti Starog kontinenta. Foto Tanjug Festival evropskog filma na Paliću, 29. po redu, doneće više od 130 ostvarenja u 15 programskih selekcija i brojne… »
Otvoren 29. Festival evropskog filma Palić

Otvoren 29. Festival evropskog filma Palić

Danas 17.07.2022
Dodelom nagrade “Aleksandar Lifka” za izuzetan doprinos evropskoj kinematografiji našem proslavljenom piscu, scenaristi i reditelju Dušanu Kovačeviću, otvoreno je 29. izdanje Festivala evropskog filma Palić. Nagradu ovogodišnjem laureatu… »
Palić u znaku sedme umetnosti: Počeo 29. Festival evropskog filma (video)

Palić u znaku sedme umetnosti: Počeo 29. Festival evropskog filma (video)

Večernje novosti 16.07.2022
BAJKOVITI ambijent Letnje pozornice na Paliću narednih nedelju dana biće prestonica sedme umetnosti Starog kontinenta. Foto Tanjug Ovogodišnji Festival evropskog filma na Paliću, 29. po redu, otvorio je pisac, scenarista i akademik Dušan Kovačević… »

Vesti dana »