Povezane vesti

Bukvalno me je ispljunula kada je shvatila da nisam foka: Uglednog profesora napala velika bela ajkula video

Bukvalno me je ispljunula kada je shvatila da nisam foka: Uglednog profesora napala velika bela ajkula video

Kurir 17.07.2022
Čovek koga je prošlog meseca u blizini obale Kalifornije napala velika bela ajkula, otpušten je iz bolnice. Nakon što je 22. juna preživeo napad velike bele ajkule u vodama kod mesta Pacifik grov u Kaliforniji, Stiv Brumer (62) je otpušten iz… »
"Zver me sažvakala i ispljunula!" Prvi intervju muškarca kog je napala velika bela ajkula: Gledala je u mene, a onda...

"Zver me sažvakala i ispljunula!" Prvi intervju muškarca kog je napala velika bela ajkula: Gledala je u mene, a onda...

Mondo 17.07.2022
Stiv Brumer je pobegao velikoj beloj ajkuli uz pomoć hrabrih prolaznika koji su uočili napad i spasili ga! Stiv Brumer je pobegao velikoj beloj ajkuli uz pomoć hrabrih prolaznika koji su uočili napad i spasili ga! Čovek koga je velika bela ajkula… »
Profesora napala ajkula: „Mislila je da sam foka, udario sam je nogom“

Profesora napala ajkula: „Mislila je da sam foka, udario sam je nogom“

Nova 17.07.2022
Nakon što je 22. juna preživeo napad velike bele ajkule u vodama kod mesta Pacific Grove u američkoj saveznoj državi Kaliforniji, 62-godišnji Stiv Brumer u sredu je otkrio kako je došlo do napada i kako se obranio od ajkule. Brumer je rekao da se… »

Vesti dana »