Povezane vesti

Lepa Brena na nastup u Rumuniji stigla jahtom, pa publiku dovela do ludila FOTO

Lepa Brena na nastup u Rumuniji stigla jahtom, pa publiku dovela do ludila FOTO

Nova 17.07.2022
Nekada joj je bilo zabranjeno da nastupa u ovoj državi. Lepa Brena večeras nastupa u Rumuniji, u mestu Berzaska, gde su je nekada dočekivali grandiozno. Ipak, pre 40 godina u ovoj državi joj je zabranjen nastup. "Nikada neću zaboraviti kada je… »
Pre 40 godina joj zabranili da peva u ovoj zemlji a: sada Brena pravi veliki koncert: Tada izašli i tenkovi na ulice zbog nje

Pre 40 godina joj zabranili da peva u ovoj zemlji a: sada Brena pravi veliki koncert: Tada izašli i tenkovi na ulice zbog nje

Blic 17.07.2022
Pevačica Lepa Brena večeras će održati veliki koncert u gradu Berzasca u Rumuniji. Ipak, malo ko se seća kakav haos je nastao upravo u Rumuniji kada je poslednji put Brena pevala pre 40 godina, zbog čega je imala i zabranu da u pomenutoj zemlji… »
Lepa Brena spremna za veliki spektakl u Rumuniji: Godinama joj je bilo zabranjeno da nastupa tamo, evo i zbog čega…

Lepa Brena spremna za veliki spektakl u Rumuniji: Godinama joj je bilo zabranjeno da nastupa tamo, evo i zbog čega…

Svet & Skandal 17.07.2022
Lepa Brena stigla je u Rumuniju gde su je dočekali uz gromoglasan aplauz, cveće, pogaču i so i decom u narodnjoj nošnji. – Večeras cu održati spektakularan koncert i sve ovo me podseća na davnu 84.godinu kada su ljudi me dočekali tako što su… »
Brena nastupa u državi u kojoj su joj pre 40 godina zabranili da peva

Brena nastupa u državi u kojoj su joj pre 40 godina zabranili da peva

Nova 17.07.2022
Pevačica će danas održati koncertu u gradu Berzaska u Rumuniji. Lepa Brena je stigla u Rumuniju i uz gromoglasan aplauz, cveće, pogaču, a tu su bila i deca u narodnoj nošnji. „Veceras ću održati spektakularan koncert i sve ovo me podseća na… »
Doveli tenkove na brenin koncert! Nastao haos - Zabranili joj da peva u ovoj zemlji, a sada se vraća posle 40 godina!

Doveli tenkove na brenin koncert! Nastao haos - Zabranili joj da peva u ovoj zemlji, a sada se vraća posle 40 godina!

Mondo 17.07.2022
Lepa Brena ponovo će nastupiti u zemlji u kojoj su joj pre 40 godina zabranili da peva. Lepa Brena ponovo će nastupiti u zemlji u kojoj su joj pre 40 godina zabranili da peva. Lepa Brena će na oduševljenje mnogobrojne publike održati veliki koncert u… »

Vesti dana »