Povezane vesti

Životna priča voditelja Zorana radojkovića pileta: Majka me rodila sa 46, otac je imao 50 godina, znam kako je imati pa…

Životna priča voditelja Zorana radojkovića pileta: Majka me rodila sa 46, otac je imao 50 godina, znam kako je imati pa…

Kurir 17.07.2022
Šta god o njemu znali ili ne znali (a bio je jedno od najpopularnijih TV lica devedesetih), najbolje ga opisuju same njegove reči: "Radio sam u životu šta sam hteo, znao, mogao. Zarađivao, imao pa nemao. Bio popularan, s lovom, pa bedan i zaboravljen… »
Ja sam naj*b'o! Zbog toga živim sa kompleksom: Pileta su svi obožavali, dugo živi van Srbije, a imao je detinjstvo kakvo…

Ja sam naj*b'o! Zbog toga živim sa kompleksom: Pileta su svi obožavali, dugo živi van Srbije, a imao je detinjstvo kakvo…

Kurir 17.07.2022
Zoran Radojković Pile zasmejavao je celu Srbiju u svojim emisijama sve dok nije rešio da otputuje u Beč i tamo započne novi život. On je u ispovesti za Kurir otkrio kakvo je bilo njegovo detinjstvo. Prvo što pamtim u životu jeste svetlost iznad… »
Životna ispovest Zorana Radojkovića Pileta: Znam kako je imati, pa nemati

Životna ispovest Zorana Radojkovića Pileta: Znam kako je imati, pa nemati

Nova 17.07.2022
Voditelj otkrio detalje privatnog života. Voditelj Zoran Radojković Pile svojevremeno je bio veoma popularan, a danas nije mnogo prisutan u javnosti. Ipak, za sebe ističe da je u životu znao kako da se bori, te da je bilo perioda kada je teško… »

Vesti dana »