Povezane vesti

Predsednik Vučić žestoko odgovorio Hrvatima: Neću na more u Hrvatsku, hoću u Jasenovac! Tri puta su mi rekli da nije vreme

Predsednik Vučić žestoko odgovorio Hrvatima: Neću na more u Hrvatsku, hoću u Jasenovac! Tri puta su mi rekli da nije vreme

Kurir 18.07.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je iz Hrvatske tri puta dobio odgovor da "nije vreme" za posetu Jasenovcu kada je zvaničnim kanalima uputio zahtev, u septembru 2021, martu ove godine i nedavno. Predsednik Vučić je, obraćajući se… »
Plenković: Histerična reakcija Beograda

Plenković: Histerična reakcija Beograda

Slobodna Evropa 18.07.2022
Hrvatski premijer Andrej Plenković potvrdio je da je hrvatska Vlada znala za želju predsjednika Srbije Aleksandra Vučića da krajem veljače ili početkom ožujka posjeti Spomen-područje Jasenovac, ali da "nije bio trenutak". On je reakciju Beograda u… »
Vučić: Gledamo da povećanje cena struje i gasa ne bude više od 10 posto; Tri puta sam pokušao da odem u Jasenovac

Vučić: Gledamo da povećanje cena struje i gasa ne bude više od 10 posto; Tri puta sam pokušao da odem u Jasenovac

RTS 18.07.2022
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je da se srpske vlasti trude da povećanje cena struje i gasa za stanovništvo ne bude više od 10 odsto. Napomenuo je da je suštinski zadovoljan razgovorima koje je vodio sa strankama koje su prešle cenzus na… »
Plenković potvrdio: Vučić je više puta tražio da mu omogućimo posetu Jasenovcu

Plenković potvrdio: Vučić je više puta tražio da mu omogućimo posetu Jasenovcu

Nova 18.07.2022
Premijer Hrvatske Andrej Plenković potvrdio je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić više puta tražio da mu se omogući poseta Jasenovcu. On je u večerašnjem obraćanju novinarima, nakon sednice Predsedništva HDZ-a, rekao da nije bio trenutak… »
Vučić: Neću na more, hoću u Jasenovac, u Hrvatskoj napravili kampanju i cirkus

Vučić: Neću na more, hoću u Jasenovac, u Hrvatskoj napravili kampanju i cirkus

N1 Info 18.07.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je izneo, kako kaže, punu istinu o dešavanjima koja se tiču zabrane njegove posete Jasenovcu, navodeći da je napravljen cirkus. "Zamislite naš greh se svodi na to da sam želeo da uđem u zemlju EU i da položim… »
Vučić: Tri puta smo slali zahtev Hrvatskoj za posetu Jasenovcu u poslednjih godinu dana i svaki put je odbijen

Vučić: Tri puta smo slali zahtev Hrvatskoj za posetu Jasenovcu u poslednjih godinu dana i svaki put je odbijen

Euronews 18.07.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je na konferenciji za medije izneo detalje povodom odluke Zagreba da mu ne dozvoli privatnu posetu Jasenovcu. Kako je naveo, tri puta je poslat zahtev da poseti Jasenovac i svaki put je odbijen iz besmislenog… »
Vučić: Nije mi stalo do mora, već do Jasenovca

Vučić: Nije mi stalo do mora, već do Jasenovca

Nova 18.07.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti nakon što je završio konsultacije sa strankama u Predsedništvu. Osvrnuo se i na diplomatski skandal, kada mu je Hrvatska zabranila posetu memorijalnom centru "Jasenovac". Vučić je reagovao na… »
"Neću na more u Hrvatsku, hoću u Jasenovac": Vučić: Hrvati su povezali "Oluju" sa Jasenovcem, to govori o njima

"Neću na more u Hrvatsku, hoću u Jasenovac": Vučić: Hrvati su povezali "Oluju" sa Jasenovcem, to govori o njima

Blic 18.07.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se večeras javnosti povodom zabrane njegove posete Jasenovcu i Hrvatskoj. - Primetili ste da prvi put informacija o tome da mi je zabranjen odlazak u Jasenovac ne pojavljuje se u srpskim medijima već je… »

Vesti dana »