Povezane vesti
Lavrov: Berlin i Pariz su "ubili" sporazume iz Minska štiteći Ukrajinu, a sada nama pričaju o teritorijalnom integritetu
Kurir 18.07.2022
Berlin i Pariz su "ubili" sporazum o prekidu vatre u Donbasu iz 2015. time što su štitili Kijev koji ga se nije prodržavao, rekao je ruski šef diplomatije Sergej Lavrov Nemačka zahteva od Rusije da garantuje teritorijalni integritet Ukrajine. Takav… »
Lavrov: NATO instruktori na terenu kontrolišu vojsku Ukrajine
Nova 18.07.2022
Instruktori NATO-a i osmatrači na višecevnim raketinim sistemima (MLRS) , direktno na terenu kontrolišu dejstva ukrajinskih snaga, izjavio je ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov. „Instruktori NATO-a i posmatrači MLRS-a očigledno već kontrolišu… »
Lavrov: NATO instruktori na terenu kontrolišu vojsku Ukrajine
Politika 18.07.2022
MOSKVA – Instruktori NATO-a i osmatrači na višecevnim raketnim sistemima (MLRS), direktno na terenu kontrolišu dejstva ukrajinskih snaga, izjavio je ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov, prenosi TASS. „Instruktori NATO-a i posmatrači MLRS-a… »
Vesti dana »
IAEA tvrdi: Nakon zemljotresa, nisu otkrivene abnormalnosti u nuklearki Fukušima
Večernje novosti pre 2 satajoš 29 povezanih
TSC preokretom prekinuo dugi post: Slavio u pokrajinskom derbiju, Subotičani u lošoj seriji
Dnevnik pre 50 minutajoš 31 povezana
Dobro došli u 90-e: Nema deviza ni benzina, a stiže i Karićeva BK televizija. Vučić, Dačić i Šešelj nisu ni odlazili
Nova pre 3 satajoš 47 povezanih
Ovih devetoro studenata je na udaru vlasti zbog Vidovdanskog protesta: Terete ih za pripremanje dela protiv ustavnog uređenja
Glas Zaječara pre 7 satijoš 29 povezanih
Zelenski stigao u Brisel: Predstoje razgovori sa Ruteom, Fon der Lajen i Koštom (video)
Večernje novosti pre 20 minutajoš 87 povezanih



