Povezane vesti
Kragujevac: Za mesec dana uklonjeno 14 divljih deponija
Pressek 18.07.2022
U prethodnih mesec dana JKP Šumadija uklonila je čak 14 divljih deponija na teritoriji grada Kragujevca. Mešovit komunalni otpad sa divljih deponija uklonjen je iz Vinograda, Bresnice, Erdeča, Teferiča, Stanova, Petrovca, Deninog brda, Lužnica… »
JKP Šumadija uklonila divlje deponije sa 14 lokacija
RTK 18.07.2022
U okviru projekta „Zajedničkim snagama protiv divljih deponija u Kragujevcu“ koji sprovodi JKP Šumadija Kragujevac na osnovu Ugovora o sufinansiranju između Grada i Ministarstva za zaštitu životne sredine predviđeno da se u Kragujevcu, sa 14… »
Realizovan projekat „Zajedničkim snagama protiv divljih deponija u Kragujevcu“
Glas Šumadije 18.07.2022
U okviru projekta „Zajedničkim snagama protiv divljih deponija u Kragujevcu“ koji sprovodi JKP Šumadija Kragujevac na osnovu Ugovora o sufinansiranju između Grada Kragujevca i Ministarstva za zaštitu životne sredine Republike Srbije prethodnih… »
Vesti dana »

Profesori Univerziteta u Novom Sadu okupili se u kampusu: "Tu smo i ostajemo uz naše studente"
Radio 021 pre 2 satajoš 16 povezanih

Maja Stojanović: Srbija će po prvi put morati zvanično da odgovori o zvučnom oružju – to je prekretnica
Novi magazin pre 16 minutajoš 17 povezanih

Pet najvećih sindikata u Srbiji dogovorili saradnju i potvrdili podršku studentima
Nova pre 12 satijoš 11 povezanih

Dragan Šutanovac novi ambasador Srbije u Americi, Jelena Milić opozvana iz Hrvatske
BBC News pre 9 satijoš 29 povezanih

I Tramp se oglasio posle napornih pregovora u Rijadu: "Obratiću pažnju na ruske zahteve"
Telegraf pre 52 minutajoš 53 povezane