Повезане вести
Канцеларија Томановић: Тужилаштво потврдило да је Миленковићу понуђен новац
Нови магазин 18.07.2022
Адвокатска канцеларија Томановић саопштила је данас да је Више јавно тужилаштво јавно потврдило да постоји неки акт у којем се потврђује да постоји понуда у новцу и напредовању начелника Слободана Миленковића и да се то односи… »
Адвокатска канцеларија: Тужилаштво застрашује Зденка Томановића
Данас 18.07.2022
Адвокатска канцеларија Томановић сматра да је Више јавно тужилаштво злонамерно и увредљиво прогласило да је адвокат Зденко Томановић прекршио Закон о тајности података и указује да је то несумњиво у функцији покушаја његовог… »
Томановић: Миленковићу нудили новац и напредовање
Нова 18.07.2022
"Више јавно тужилаштво је јавно потврдило да постоји неки акт који су ипак добили у којем се потврђује постојање понуде у новцу и напредовању Миленковића те да се то односи на Јовањицу", стоји у саопштењу адвокатске… »
Томановић: Више јавно тужилаштво врши притисак и застрашивање адвоката
Н1 Инфо 18.07.2022
Више јавно тужилаштво је јавно потврдило да постоји неки акт који су ипак добили у којем се потврђује постојање понуде у новцу и напредовању Миленковића, те да се то односи на Јовањицу, саопштено је из адвокатске канцеларије… »
Вести дана »
Данас без струје у Београду делови ових 6 општина: Искључења крећу већ од 8, а негде је неће бити све до 18 сати
Курир пре 3 минутајош 4 повезане
Карлос Сајнц: Норис је доказао да и добар момак може да буде шампион Формуле 1
Данас пре 7 сатијош 1 повезана







