Povezane vesti

Car neće nikakav kontakt, a ona ovako uzvraća udarac svima: Dalila se oglasila posle Filipovih reči i stavila tačku!

Car neće nikakav kontakt, a ona ovako uzvraća udarac svima: Dalila se oglasila posle Filipovih reči i stavila tačku!

Mondo 18.07.2022
Dalila Dragojević i Filip Car su definitivno raskrstili i više nisu u dobrim odnosima, a evo koju poruku je ona poslala svima. Dalila Dragojević i Filip Car su definitivno raskrstili i više nisu u dobrim odnosima, a evo koju poruku je ona poslala… »
"Daleko sam ispred njih": Dalila se oglasila nakon što je stavila tačku na odnos sa Filipom! Evo kome bi da zapuši usta…

"Daleko sam ispred njih": Dalila se oglasila nakon što je stavila tačku na odnos sa Filipom! Evo kome bi da zapuši usta…

Blic 18.07.2022
Drugoplasirana učesnica ''Zadruge 5'' Dalila Dragojević iznenadila je danas pojedine svoje pratioce na Instagramu kada je objavila da je došlo do konačnog raskida sa Filipom Carem. Filip Car se tim povodom oglasio iz Crikvenice i otkrio da je on… »
Car stigao u crikvenicu i sve mu je postalo jasno Oglasio se Filip prvi put nakon raskida sa Dalilom: Svi su se pravili…

Car stigao u crikvenicu i sve mu je postalo jasno Oglasio se Filip prvi put nakon raskida sa Dalilom: Svi su se pravili…

Alo 18.07.2022
Iskreno i bez ustezanja bivši zadrugar rekao je za naš portal kako stoje stvari. Filip Car veliku pažnju javnosti privukao je svojim učešćem u "Zadruzi 5" u kojoj je, između ostalog, uplovio u vezu sa Dalilom Dragojević. Dalila je u rijaliti ušla… »
Filip Car stigao u crikvenicu pa se skroz slomio: "Moji su razočarani u mene, izdao sam ih", pomenuo i odnos sa Dalilom

Filip Car stigao u crikvenicu pa se skroz slomio: "Moji su razočarani u mene, izdao sam ih", pomenuo i odnos sa Dalilom

Blic 18.07.2022
Filip Car veliku pažnju javnosti privukao je svojim učešćem u "Zadruzi 5" u kojoj je, između ostalog, uplovio u vezu sa Dalilom Dragojević. Dalila je na svom Instagramu objavila da je ovoj vezi došao kraj, a Filip je otkrio šta su mu rekli njegovi… »

Vesti dana »