Povezane vesti

Pablo Laso: "Ne poznajem Čovića"

Pablo Laso: "Ne poznajem Čovića"

Sportske.net 18.07.2022
Veliki prijatelj Željka Obradovića i čovek koji je sa Real Madridom osvojio sve što se moglo osvojiti, Pablo Laso, istakao je da nije imao kontakata sa Crvenom zvezdom. Podsetimo, predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović je isticao da je Laso bio… »
Laso: Zvezda me nije zvala, ne znam im predsednika

Laso: Zvezda me nije zvala, ne znam im predsednika

Sport klub 18.07.2022
Legendarni španski stručnjak Pablo Laso rekao je da je bio poprilično iznenađen kada je čuo da se njegovo ime dovodi u vezu sa Crvenom zvezdom. Na Skupštini kluba sa Malog Kalemegdana prvi čovek ‘crveno-belih’ Nebojša Čović rekao je da je… »
Laso: Zvezda me nije zvala, ne znam im predsednika

Laso: Zvezda me nije zvala, ne znam im predsednika

N1 Info 18.07.2022
Legendarni španski stručnjak Pablo Laso rekao je da je bio poprilično iznenađen kada je čuo da se njegovo ime dovodi u vezu sa Crvenom zvezdom. Na Skupštini kluba sa Malog Kalemegdana prvi čovek ‘crveno-belih’ Nebojša Čović rekao je da je… »
Pablo Laso direktno odgovorio na čovićeve navode: Evo da li je bilo kontakta sa Crvenom zvezdom!

Pablo Laso direktno odgovorio na čovićeve navode: Evo da li je bilo kontakta sa Crvenom zvezdom!

Hot sport 18.07.2022
Ovo je prava istina. Košarkaše Crvene zvezde u narednoj sezoni predvodiće Vladimir Jovanović, a dok dogovor još uvek nije bio postignut sa njim, pojavljivale su se razne glasine. Predsednik srpskog šampiona, Nebojša Čović, u jednom intervjuu… »
Laso o Zvezdi: Nije bilo kontakata

Laso o Zvezdi: Nije bilo kontakata

Sportski žurnal 18.07.2022
"Priče oko Zvezde su dokaz da se moj rad ceni" Bivši trener košarkaša Reala Pablo Laso izjavio je su priče o kontaktu između njega i KK Crvena zvezda dokaz da se njegov rad ceni, ali i da nije bilo nikakvih pregovora između njega i kluba sa Malog… »
Pablo Laso progovorio o pregovorima sa Zvezdom: Bio sam iznenađen

Pablo Laso progovorio o pregovorima sa Zvezdom: Bio sam iznenađen

Nova 18.07.2022
Španski trener je govorio o brojnim stvarima nakon odlaska iz kraljevskog kluba. Pablo Laso je nedavno napustio Real Madrid nakon što je propustio kraj sezone zbog srčanog udara, a ljubitelje Crvene zvezde će zanimati odgovor na pitanje koje je… »

Vesti dana »