Povezane vesti

Otac preminule manekenke se oglasio na mrežama: "Uzeo mi ju je Bog u njenoj 28. godini"

Otac preminule manekenke se oglasio na mrežama: "Uzeo mi ju je Bog u njenoj 28. godini"

Mondo 18.07.2022
Mladen Šarac otac preminule Bojane se obratio javnosti putem svog Fejsbuk profila. Mladen Šarac otac preminule Bojane se obratio javnosti putem svog Fejsbuk profila. Pre strašne vesti koja je odjeknula, da je preminula poznata manekenka Bojana Šarac… »
Oglasio se otac tragično preminule manekenke: „Uzeo mi je Bog“

Oglasio se otac tragično preminule manekenke: „Uzeo mi je Bog“

Nova 18.07.2022
Bojana Šarac preminula u 28. godini. Vest o tragičnoj smrti manekenke Bojane Šarac danas je sve iznenadila, a njen otac Mladen je na društvenim mrežama potvrdio tragičnu vest. On je potvrdio vest o smrti svoje ćerke. "Otišla je moja ćerka. Uzeo… »
Ko je tragično preminula manekenka: Na početku karijere imala velikih problema

Ko je tragično preminula manekenka: Na početku karijere imala velikih problema

Nova 18.07.2022
Bojana je studirala psihologiju i proputovala dosta zemalja. Danas je sve potresla vest o tome da je manekenka Bojana Šarac tragično preminula. Pored toga što je bila model, bavila se glumom, a bila je i stilistkinja. Studirala je psihologiju, radila u… »
Oglasio se otac tragično preminule manekenke: Otišla je moja ćerka, uzeo mi je Bog...

Oglasio se otac tragično preminule manekenke: Otišla je moja ćerka, uzeo mi je Bog...

Kurir 18.07.2022
Kao bomba odjeknula je vest da je preminula manekenka Bojana Šarac, a sada se njen otac oglasio. Naime, Mladen je na svom Fejsbuk profilu napisao: "Otišla je moja ćerka. Uzeo mi je Bog u njenoj 28. godini! Moja Bojana biće sahranjena u Sremskim… »
Manekenka iz spota Relje Popovića tragično izgubila život

Manekenka iz spota Relje Popovića tragično izgubila život

Nova 18.07.2022
Ova vest sve je šokirala. Vest da je preminula manekenka Bojana Šarac potresla je sve. U svetu mode njeno ime dobro je poznato. Uspešno se bavila manekenkestvom u zemlji i inostranstvu, dok ju je šira javnost primetila u spotu Relje Popovića za pesmu… »

Vesti dana »