Povezane vesti

"Bole,: Zašto?" Manekenka koje se ubila prodavala polovne stvari, dobro joj krenulo vapaj mušterija govori mnogo toga

"Bole,: Zašto?" Manekenka koje se ubila prodavala polovne stvari, dobro joj krenulo vapaj mušterija govori mnogo toga

Blic 19.07.2022
Sve je potresla vest o preranoj smrti naše manekenke Bojane Šarac (28), a prema nezvaničnim informacijama Bojana je izvršila samoubistvo. Bojana je bila jako aktivna na društvenim mrežama. Pored svog zvaničnog profila imala je i profil na kom je… »
Dirljiva objava oca preminule manekenke kida dušu: Bože, čuvaj moje dete FOTO

Dirljiva objava oca preminule manekenke kida dušu: Bože, čuvaj moje dete FOTO

Nova 19.07.2022
Ovim rečima se oprostio od ćerke. Manekenka Bojana Šarac preminula je 15. jula u 28. godini. Ova vest potresla je mnoge, a njen otac Mladen se putem Fejsbuka oprostio od nje potresnim rečima. "Hvala vam svima koji ste uz mene u najtežem trenutku mog… »
Ne daj Bože nikome ovakve nesreće: Otac tragično preminule Bojane Šarac poslao poruku zbog koje svi plaču (foto)

Ne daj Bože nikome ovakve nesreće: Otac tragično preminule Bojane Šarac poslao poruku zbog koje svi plaču (foto)

Kurir 19.07.2022
Manekenka Bojana Šarac (28) preminula je juče, a prema nezvaničnim informacijama izvršila je samoubistvo. Sada se na društvenim mrežama oglasio njen otac. Mladen Šarac potvrdio je vest o smrti i napisao kako je Bojana juče sahranjena u Sremskim… »
Pokojna Bojana Šarac bila je kraljica transformacija: Manekenka nije imala stalnu adresu, a žalila je za nekadašnjim…

Pokojna Bojana Šarac bila je kraljica transformacija: Manekenka nije imala stalnu adresu, a žalila je za nekadašnjim…

Blic 19.07.2022
Juče je u javnosti odjeknula vest da je preminula manekenka Bojana Šarac, a prema nezvaničnim informacijama izvršila je samoubistvo. Bojana je za života nizala uspehe širom planete, dok je domaća javnost pamti po učestvovanju u spotu muzičara… »
Ko je Bojana Šarac koja je počinila samoubistvo: Manekenka je proputovala svet, studirala psihologiju i nailazila na brojne…

Ko je Bojana Šarac koja je počinila samoubistvo: Manekenka je proputovala svet, studirala psihologiju i nailazila na brojne…

Blic 18.07.2022
U javnosti je danas odjeknula vest da je preminula manekenka Bojana Šarac. Prema nezvaničnim informacijama, nesrećna devojka izvršila je samoubistvo, a ništa nije ni slutilo da će do tragedije doći. Bojana Šarac je bila model, manekenka… »
"Otišla je moja ćerka": Oglasio se otac manekenke Bojane Šarac koja je počinila samoubistvo

"Otišla je moja ćerka": Oglasio se otac manekenke Bojane Šarac koja je počinila samoubistvo

Blic 18.07.2022
Danas je u javnosti odjeknula vest da je preminula manekenka Bojana Šarac, a njen otac se oglasio ovim povodom. Naime, Mladen je na svom Fejsbuk profilu napisao: - Otišla je moja ćerka. Uzeo mi je Bog u njenoj 28. godini! Moja Bojana biće sahranjena u… »
"Otišla je moja ćerka, moja Bojana": Potresne reči oca preminule srpske manekenke (foto)

"Otišla je moja ćerka, moja Bojana": Potresne reči oca preminule srpske manekenke (foto)

Večernje novosti 18.07.2022
VEST o tragičnoj smrti manekenke Bojane Šarac danas je sve iznenadila, a sada se na društvenim mrežama oglasio njen otac Mladen. Foto: Privatna arhiva Naime, on je potvrdio vest o smrti svoje ćerke. - Otišla je moja ćerka. Uzeo mi je bog u njenoj… »
Manekenka Bojana Šarac izvršila samoubistvo: Na društvenim mrežama se opraštaju od lepotice iz spota Relje Popovića

Manekenka Bojana Šarac izvršila samoubistvo: Na društvenim mrežama se opraštaju od lepotice iz spota Relje Popovića

Blic 18.07.2022
Vest da je preminula manekenka Bojana Šarac potresla je mnoge. Prema nezvaničnim informacijama, nesrećna devojka izvršila je samoubistvo. U svetu mode njeno ime dobro je poznato. Uspešno se bavila manekenkestvom u zemlji i inostranstvu, dok ju je… »

Vesti dana »