Povezane vesti

Četvrta doza „stare” vakcine može da spase život

Četvrta doza „stare” vakcine može da spase život

Politika 19.07.2022
Koliko god se trudili, ne možemo da izbegnemo pandemiju, jer je od početka juna povećan broj zaraženih u Italiji, Nemačkoj, Francuskoj i drugim evropskim zemljama, koji nikako da bude obuzdan, upozorava dr sc. med. Vladan Čokić, naučni savetnik… »
Čokić: Virus korona mutira i probija imunitet, imamo samo vakcine protiv kineskog soja

Čokić: Virus korona mutira i probija imunitet, imamo samo vakcine protiv kineskog soja

Danas 19.07.2022
Naučni savetnik na Institutu za medicinska istraživanja Univerzita u Beogradu Vladan Čokić izjavio je da virus korona uveliko mutira i probija imunitet i vakcinisanih i prethodno zaraženih ranijim varijantama kovida 19. „Mi još na raspolaganju… »
Dr Čokić: Korona mutira, probija imunitet, ali vakcina ublažava simptome

Dr Čokić: Korona mutira, probija imunitet, ali vakcina ublažava simptome

Nova 19.07.2022
Naučni savetnik na Institutu za medicinska istraživanja Univerzita u Beogradu Vladan Čokić izjavio je da virus korona uveliko mutira i probija imunitet i vakcinisanih i prethodno zaraženih ranijim varijantama kovida 19. „Mi još na raspolaganju… »
Čokić: Korona mutira i probija imunitet vakcinisanih i prethodno zaraženih

Čokić: Korona mutira i probija imunitet vakcinisanih i prethodno zaraženih

N1 Info 19.07.2022
Naučni savetnik na Institutu za medicinska istraživanja Univerzita u Beogradu Vladan Čokić izjavio je da virus korona uveliko mutira i probija imunitet i vakcinisanih i prethodno zaraženih ranijim varijantama kovida 19. „Mi još na raspolaganju… »

Vesti dana »