Povezane vesti

"Vratiću se još jači": Oglasio se i fudbaler nakon jezivih vesti da mu je dijagnostikovan tumor

"Vratiću se još jači": Oglasio se i fudbaler nakon jezivih vesti da mu je dijagnostikovan tumor

Večernje novosti 19.07.2022
BORUSIJA Dortmund sinoć je šokirala fudbalsku javnost informacijama da je novom napadaču ovog tima Sebastijenu Aleu otkriven tumor. Foto: Printskrin Instagram/sebastien.haller Dortmund je potvrdio da je Ale napustio trening kamp u Švajcarskoj nakon… »
Poznati as objavio prvu poruku nakon što mu je dijagnostifikovan rak testisa

Poznati as objavio prvu poruku nakon što mu je dijagnostifikovan rak testisa

Nova 19.07.2022
Oglasio se Sebastijan Ale, napadač Borusije, kom je u ponedeljak dijagnostifikovan rak testisa. Saznao je na treningu da boluje od kancera, pa je napustio trening kamp zbog lečenja. Ale je stigao u Borusiju pre 12 dana u transferu od 35 miliona evra, a… »
Tadić poslao poruku podrške Aleu: Brate…

Tadić poslao poruku podrške Aleu: Brate…

Sport klub 19.07.2022
Fudbalski svet šokirala je vest da novi igrač Borusije Dortmund Sebastijan Ale boluje od raka. Njemu je otkriven rak testisa tokom priprema nemačkog kluba u Švajcarskoj. Njegov doskorašnji saigrač iz Ajaksa Dušan Tadić poslao mu je poruku podrške… »
Tadić užasnut nakon loših vesti: "Nikad ne odustaj! Želim ti svu sreću i mislim na tebe"

Tadić užasnut nakon loših vesti: "Nikad ne odustaj! Želim ti svu sreću i mislim na tebe"

Večernje novosti 19.07.2022
SRPSKI fudbaler Dušan Tadić poslao je poruku podrške nekadašnjem saigraču iz Ajaksa Sebastijenu Aleu, za kog je u utorak objavljeno da ima tumor. FOTO: M. Vukadinović Reprezentativac Obale Slonovače požalio se da mu nije dobro nakon treninga u… »
"Brate, slomljen sam..." Tadić čuo da mu bivši saigrač ima tumor: Kapitenski mu je poslao poruku, uputio mu divne reči

"Brate, slomljen sam..." Tadić čuo da mu bivši saigrač ima tumor: Kapitenski mu je poslao poruku, uputio mu divne reči

Mondo 19.07.2022
Dušan Tadić je podržao svog bivšeg saigrača Sebastijana Alera koji ima tumor. Dušan Tadić je podržao svog bivšeg saigrača Sebastijana Alera koji ima tumor. Francuskom fudbaleru Sebastijanu Aleru usred priprema za nov sezonu dijagnostikovan je… »
„Razoren sam“: Tadić poslao emotivnu poruku bivšem saigraču koji boluje od raka

„Razoren sam“: Tadić poslao emotivnu poruku bivšem saigraču koji boluje od raka

Nova 19.07.2022
Sebastijanu Aleu dijagnostifikovan je rak testisa tokom treninga i rutinskih kontrola u ponedeljak. Jedan od prvih koji mu je pružio reči podrške bio je Dušan Tadić, sa kojim je ovaj napadač bio vrhunski tandem u Ajaksu. Kapiten Srbije je objavio… »
Boluje od teške bolesti: Zvezdi Borusije Dortmund otkriven tumor, klub moli za privatnost

Boluje od teške bolesti: Zvezdi Borusije Dortmund otkriven tumor, klub moli za privatnost

Večernje novosti 19.07.2022
NAPADAČ Borusije Sebastijen Ale morao je privremeno da napusti trening kamp u švajcarskom Bad Ragazu zbog bolesti i već se vratio u Dortmund. FOTO: Tanjug Reprezentativac Obale Slonovače požalio se da mu nije dobro nakon treninga u ponedeljak ujutro… »
Novi napadač Borusije ima rak testisa

Novi napadač Borusije ima rak testisa

Vesti online 19.07.2022
Novo pojačanje dortmundske Borusije Sebastijen Ale napustio je pripreme te ekipe u Švajcarskoj. Prilikom ispitivanja otkriven mu je rak testisa, tako da se odmah vratio u Dortmund. Pre toga, on se tokom treninga požalio da mu nije dobro, da bi posle… »

Vesti dana »