Povezane vesti

Borac ne prihvata Lalatovićevu ostavku

Borac ne prihvata Lalatovićevu ostavku

N1 Info 19.07.2022
Šef struke Borca ponudio ostavku, klub je “posle prespavane noći” nije prihvatio. Nenad Lalatović je posle evropske blamaže i ispadanja iz prvog kola kvalifikacija za Ligu konferencije od ekipe B36 sa Farskih Ostrva, a potom i remija na startu… »
Borac: Nenad Lalatović je borac, ostaje u Banjaluci

Borac: Nenad Lalatović je borac, ostaje u Banjaluci

Sport klub 19.07.2022
Šef struke Borca ponudio ostavku, klub je “posle prespavane noći” nije prihvatio. Nenad Lalatović je posle evropske blamaže i ispadanja iz prvog kola kvalifikacija za Ligu konferencije od ekipe B36 sa Farskih Ostrva, a potom i remija na startu… »
Nastavlja se haos, ništa od odlaska Lalatovića: Borac nije prihvatio ostavku

Nastavlja se haos, ništa od odlaska Lalatovića: Borac nije prihvatio ostavku

Nova 19.07.2022
Borba tek počinje. Nakon što je Toršavn sa Farskih ostva eliminisao Borac iz Banjaluke u kvalifikacijama za Ligu konferencija, Nenad Lalatović je ponudio ostavku. Usledio je i kiks u prvenstvu, pa su na najvećem udaru bili fudbaleri tokom 20 minuta… »
Veleobrt u Platonovoj, Borac odbio ostavku Lalatovića uz emotivno saopštenje!

Veleobrt u Platonovoj, Borac odbio ostavku Lalatovića uz emotivno saopštenje!

Sportske.net 19.07.2022
Iako je Nenad Lalatović podneo ostavku na mesto trenera Borca iz Banjaluke nakon neslavnog završetka evropskih kvalifikacija i poraza od Toršavna, te remija na startu Premijer lige BiH protiv Sloge iz Doboja, uprava kluba iz Platonove odlučila je da… »
Lalatović ipak ostaje trener Borca iz Banjaluke

Lalatović ipak ostaje trener Borca iz Banjaluke

Dnevnik 19.07.2022
BANjALUKA: Trener fudbalera Borca iz Banjaluke Nenad Lalatović ostaće na toj funkciji, uprkos tome što je juče podneo ostavku posle remija svoje ekipe protiv Sloge iz Doboja (2:2). Uprava Borca iz Banjaluke saopštila je da ne prihvata ostavku srpskog… »
Preokret u borcu: Nenad Lalatović ostaje trener, iz kluba poručuju - "Slabo se ovde pamti"

Preokret u borcu: Nenad Lalatović ostaje trener, iz kluba poručuju - "Slabo se ovde pamti"

Večernje novosti 19.07.2022
NAKON remija protiv Sloge iz Doboja u prvom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine rezultatom 2:2, trener banjalučkog Borca Nenad Lalatović je ponudio ostavku. Foto: N. Karlić Nakon prespavane noći u Upravi banjalučkog kluba su seli i odlučili da ne… »
Lalatović podneo ostavku nakon novog debakla: "Ispao sam od poluamatera, ovo je moralni čin"

Lalatović podneo ostavku nakon novog debakla: "Ispao sam od poluamatera, ovo je moralni čin"

Večernje novosti 19.07.2022
TRENER baljalučkog Borca Nenad Lalatović ponudio je ostavku nakon što je njegov tim odigrao nerešeno sa Slogom iz Doboja (2:2). Foto: Profimedia Iako je ekipa iz Banjaluke vodila 2:0 nakon nepunih 20 minuta igre, na kraju je osvojila samo bod, a to je… »
"Pustiću ove trenerčiće, a ja odoh na more": Nenad Lalatović se u svom stilu obratio nakon ostavke (video)

"Pustiću ove trenerčiće, a ja odoh na more": Nenad Lalatović se u svom stilu obratio nakon ostavke (video)

Večernje novosti 19.07.2022
FUDBALERI banjalučkog Borca sinoć su odigrali nerešeno protiv Sloge iz Doboja (2:2) u prvom kolu nove sezone Premijer lige Bosne i Hercegovine. FOTO: M. Vukadinović Borac je protiv novog premijerligaša osvojio samo jedan bod, a nakon utakmice trener… »
Burno kao nikad: Nikom se više Lalatović neće izviniti, makar me koštalo glave

Burno kao nikad: Nikom se više Lalatović neće izviniti, makar me koštalo glave

Nova 19.07.2022
Nenad Lalatović je napustio Borac iz Banjaluke nakon 300 minuta fudbala. Toršavn sa Farskih ostva eliminisao je Borac iz kvalifikacija za Ligu konferencija, dok je Sloga iz Doboja uspela da obezbedi remi iako je Borac vodio sa 2:0 posle 15 minuta. Na… »
Tek što je došao, a već želi da napusti Banja Luku: Nenad Lalatović ponudio ostavku u Borcu

Tek što je došao, a već želi da napusti Banja Luku: Nenad Lalatović ponudio ostavku u Borcu

Danas 19.07.2022
Teško je doživeo Nenad Lalatović eliminaciju Borca na Farskim Ostrvima. Odmah potom, već na startu prvenstva Bosne i Hercegovine, Banjalučani su ispustilli prednost od 2:0 protiv Sloge iz Dobaja, remizirajući sa povratnikom u elitni rang, čini se… »

Vesti dana »